Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Klatovy

Celkem 81 recenzí

Martinn - Country Saloon Beňovy
28. únor 2016 | 20:30

Jídlo super, obsluha rychlá, příjemná, muzika super, atmosféra díky muzikantům a otevřenému krbu byla výborná, nekuřácké, jenom vůně a praskání dřeva v krbu.

Dělají jen to jídlo,co umí,vyhodily z jídelníčku rizota a další blbosti a je to dobře.

Velké překvapení a velká spokojenost!!!


josef.goebel - Pension Motorest U Hrachů
16. březen 2014 | 21:56

Hodně místa, čisto, moderní prostředí, dětský koutek. Obsluha rychlá, přesná. Jídlo dobré, šlo by to ale jistě lépe- svíčková 3/5, vepřové výpečky se zelím 5/5, kapr se salátem 4/5. Ceny příznivé- 3 dospělí, dítě, předkrm, polévka, nápoje a tři hlavní jídla za 550Kč. Až pojedu kolem, stavím se zas


taklberry - Country Saloon Beňovy
3. únor 2014 | 22:15

Tahle hospoda mne dostala. Při naší návštěvě uplynulý víkend bylo pivo skvělé, obsluha hbitá a úslužná, steaky připravené na otevřeném ohništi šťavnaté a "medium". K tomu živá hudba ve stylu blues. Co bych vytkl - brajgl na záchodech (ale za to můžou spíše návštěvníci...), při objednávce se obsluha nezeptá, jak chcete steak propéct. Po upozornění se dozvíte, že dělají "vše medium". To bych ve steak restauraci neočekával. Prostředí vkusné, i když ne až tak útulné.


taklberry - Restaurant Neznašovy
3. únor 2014 | 22:08

Poloha při státní silnici Klatovy - Železná Ruda předurčuje tuto hospodu jako výbornou příležitost k zastavení při cestě do hor nebo zpět. Cedule u silnice láká na šťavnaté jihoamerické steaky v mexickém stylu. Realita je trochu jiná - jde o venkovskou hospodu se všemi přednostmi i neduhy. V době naší návštěvy "nebylo maso" - tedy ani jediný steak (cedule u silnice ovšem hrdě stála...). Náhradní varianta - opečená sekaná se šťouchanými brambory = horor v podobě tvrdých nedovařených brambor a sekačkou z fritézy. Obsluha příjemná, prostředí průměrné. Na záchodě se nekoukejte z okna (pokud někdo nesleduje přes průhledné okno vás...), mají tam pěkný čurbes. To o něčem svědčí. Dávám průměrné hodnocení, protože jde (bohužel) o český průměr. Zázrak nečekejte, ceny lidové (i za steaky), pivo dobré.


PájaM - Zámek Lázeň
22. leden 2014 | 19:27

Bohužel tato restaurace je již několik let uzavřena.


flendrs - Ristorante - Pizzeria v Zámku
29. květen 2013 | 19:04

Vzpomněl jsem na své mládí a chtěl zajít na dobrou pizzu.

Mělo nás varovat, že při poloprázdné restauraci (my a další 2 lidé) nám polévku donesli po půl hodině ...

Jak se vyjádřit k pizze? ...

1. Předzmražené těsto se na pizzu používá jen v supermarketech - chtělo by to vlastní...

2. Eidam do pizzy NEPATŘÍ!!!

3. Více neznamená lépe - přes vrstvu levných přísad nebyl vidět ani kečup ...

Závěrem?

Asi zajít jinam ... škoda ...


Tomáš - Statek česká lípa
18. březen 2013 | 10:31

Po první návštěvě čistá spokojenost, podnik přesně podle mého gusta, který na Klatovsku chyběl.

Interiér stylový, ne klasika typu dřevěné židle Ikea = styl. Ale zajímavý nábytek, interiér ze dřeva, ale nepřeplácaný spoustou venkovských artefaktů, jak bývá zvykem.

Obsluha. Nerad soudím podle první návštěvy, ale číšník byl velmi příjemný a dokonce vtipný :)

A to hlavní ? jídlo. Ideální stav menu, kdy poměrně úzký jídelák doplňuje aktuální víkendová nabídka. Mé jídlo bylo jednoduše paráda, i úhelný kámen, steak byl tak, jak jsem si objednal.

A protože plusem je i nekuřácké prostředí, nezbývá než udělit 5 hvězdiček...

Zatím jediná připomínka: k obligátní Plzni by zde slušela širší nabídka piv, nejlépe regionálních...


Křupka - Statek česká lípa
6. listopad 2012 | 14:53

Super podnik, na klatovsku bez konkurence. Jídlo poctivé, obsluha vynikající, nekouří se tu, mají výběr z mnoha vín a každý víkend extra nabídky. Bomba!


Křupka - Hospoda v kempu
6. listopad 2012 | 14:51

Skoro všechno smažený, proto sem chodím na pivko, jelikož mají výběr a servírky jsou v pohodě. Za mě dobrý.


Křupka - Turnerova Chata
6. listopad 2012 | 14:50

Sem prosím vás nechoďte. Místo je to krásné, ale na jídlo si nechte zajít chuť. Kdyby si vás čirou náhodou někdo všiml a jal se vás obsloužit, spíš dostanete infarkt z překvapení, než se dočkáte jídla. STRAŠNÁ ZKUŠENOST, NEDOPORUČUJI!!!


Křupka - Pizzeria U Šneka
6. listopad 2012 | 14:47

UŽ DÁVNO NEEXISTUJE.


Křupka - Pension Motorest U Hrachů
6. listopad 2012 | 14:46

Prej katův šleh... Motorest je takovej trošku lepší fast food, protože vám jídlo přinesou pod nos, ale jak dlouho znám tenhle podnik, tak je spíš horší než že by se lepšil... Konceptu to ale odpovídá, byť mi slanost guláše naposledy málem vypálila díru do břicha a bylo mi blbě ještě večer. Maso v něm taky bylo evidentně vařený zvlášť a oschlý zalitý omáčkou, takže bylo suchý. Nemám z toho podniku dobrý pocit, je divně zařízený a jediné, co se mi na něm líbí, je obsluha. Kupodivu.


Strana 1 z 7 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6 7


Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info