Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikUživatelské recenze Klatovy

Celkem 2 recenzí

Eva1968 - Café Park
2. srpen 2011 | 18:57

Opravdu jedna z nejlepších cukráren nejen v Klatovech. Krásné, příjemné prostředí, sedět se dá nejen uvnitř, ale i venku. K dispozici jsou i prolézačky a skluzavka pro děti. Dorty a poháry naprosto vynikající, obsluha rychlá a příjemná. Čisté toalety, na dámách je k dispozici přebalovací pult. Opravdu mohu jen doporučit.


kava - Café Park
7. prosinec 2010 | 13:41

Kdykoliv pojedete do Klatov nebo je budete jen míjet, určitě se v této kavárně zastavte.

Už skoro 4 roky dělá radost nejen mne a mé rodině, ale celému okolí - pro svoji rodinnou atmosféru, domácí dorty a jogurtové poháry s ovocem. Majitelé, kteří v ní pracují, jsou vždy velmi příjemní a dobře naladění. Není nad to, když podnik vedou sami vlastníci a dohlíží na kvalitu. Ideální pro děti a kočárky - všichni se vejdou a v létě je venku v provozu prolézačka, v zimě se navíc uvnitř ohřejete u skvělých krbových kamnech. Nekuřáci si užijí vůni kavárny bez kouře a kuřáci si mohou zakouřit na terásce. Celkovou domácí atmosféru dotváří i dětské kresby na zdech. Takhle se dělá kavárna, kam se lidé rádi vrací. Jen tak dále.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info