Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Turnerova Chata
By: Beny

Turnerova Chata

82.5000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.50
Adresa:Rejštejn 54 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) letní zahrada ubytování Popularity: 2
Co to je?
Rejštejn - Kašperskohorsko, 34193
Telefon:+420-376-599-234
WWW:http://www.turnerovachata.cz
email:není uveden


Jediná veřejně přítupná chata v I. zóně Národního parku Šumava na křižovatce naučné stezky Povydří. Stylová roubená stavba z roku 1934 zachovalá v původní podobě, bar, restaurace s otevřeným krbem, jídelna pro ubytované.

Teplá jídla se podávají od 11.00 do 19.00.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 10° - Hoegaarden White  - Klostermann ptm. 13° - Král Šumavy 13° - Plzeňský Prazdroj  - Staropramen Černý  - Velvet .

Kategorie - Restaurace

Křupka
6. listopad 2012 | 14:50

Sem prosím vás nechoďte. Místo je to krásné, ale na jídlo si nechte zajít chuť. Kdyby si vás čirou náhodou někdo všiml a jal se vás obsloužit, spíš dostanete infarkt z překvapení, než se dočkáte jídla. STRAŠNÁ ZKUŠENOST, NEDOPORUČUJI!!!

Milefoli
9. červenec 2012 | 22:55

Velké zklamání. Někdo si dal tu práci vymyslet koncept a propagovat tuto restauraci jako regionální gastroturistický cíl. Ok. Vymyslel zajímavě znějící menu - tradiční bramboračka z místních hřibů, stehýnka divokých kachem s brkaší a zvěřinový guláš v chlebu. Zní to dobře, ale nestojí to za to, protože výsledek je trapný. Není to dobré, je to odfláknuté od jídla až po kávu a jako vrchol všeho si v sezóně nemůžete v restauraci ani dojít na WC a jste nuceni jít ven, kde si můžete za poplatek! odskočit na záchod, který smrdí až do restaurace. A to i v případě, že jste tam za oběd nechali pětikilo. Takže pokud se rozhodnete riskovat, dojděte si předem, to vám pak při placení odečtou, pak už máte smůlu.

Marek91
14. prosinec 2010 | 19:47

Zajímavé prostředí. Bohužel jsem při vycházce v horách měl čas pouze na polévku, která byla ale výborná. A myslím že tady se s vysokohorskou přirážkou počítat musí :)

Méďa Béďa
29. červenec 2010 | 17:24

Polévka 55,- Kč, pivo 40,- Kč, vydra ve výběhu strašně smrdí, servírka má piercing snad i na poštěváku... Alespoň že Vydra je pořád stejně krásná.

Vasek
19. červen 2007 | 09:52

Nezabloudit se při toulce v okolí Kvildy by byla chyba, dobře vaří - sic horská přirážka, ale krásné okolí a pivko maj taky dobrý :-)
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info