Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikReklama na serveru CzechPubs.cz

Denní návštěvnost na serverech PilsnerPubs.cz a CzechPubs.cz se pohybuje okolo 1500 unikátních návštěvníků. Počet zobrazení se pak pohybuje okolo 5000 zobrazených stránek za den. Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o nějaký druh zvýraznění či reklamy, neváhejte nás kontaktovat.

Nabídka pro majitele podniků

Pro majitele podniků a restaurací je připravna nabídka zvýraznění profilu podniku:

1) Možnost banneru na vlastním profilu

Možnost vložení libovolného banneru - pohyblivá reklama, flash, upoutávka služeb , jídla, denního menu aj. - typu B. za 150,-/měsíc. Tento banner může odkazovat přímo na Vaše www stránky, nebo může být zobrazován z Vašich www stránek, takže si jej snadno budete moci aktualizovat sami.

2) Zobrazení v sekci doporučujeme

Zobrazení v sekci doporučujeme na přednostní pozici za 220,-/měsíc v dané kategorii, okrese a kraji. Profil podniku rotuje s ostatními doporučenými podniky na úvodní webu CzechPubs.cz. Při objednávce na celý rok stojí tento balíček 2290,-

3) Individuální reklama

Po vzájemné domluvě jsme ochotni přistoupit i další způsoby zvýraznění Vašich podniků, jako například možnosti pravidelného zveřejňování denního menu, programu klubu či soutěží atd.

Slevové programy

Pokud využijete naší nabídky a objednáte si některý z reklamních programů na období alespoň 6 měsíců, odbržíte od nás slevu 10%

Reklamní bannery na serveru CzechPubs.cz

1) Malý postranní banner

Malý postranní banner Typu A zobrazující se na všech podstránkách za 290,-/měsíc

2) Střední banner na index

Střední banner na indexu (úvodní stránce) Typu B za 450,-/měsíc.

3) Střední banner

Střední banner Typu E zobrazující se na všech podstránkách katalogu za 590,-/měsíc rotující banner (maximální počet rotujících bannerů je 6), případně za 1290,-/měsíc exkluzivní.

4) Velký banner

Velký banner Typu D / Typu F zobrazující se na všech podstránkách za 890,-/měsíc.

5) Velký banner Top

Velký banner Typu C na dočasné akce zobrazující se nad hlavičkou na všech podstránkách za 1690,-/měsíc.

Sponzorské dary

Pokud chcete jinak podpořit projekt CzechPubs.cz můžete přispět libovolně velkým sponzorským darem. Odkazy a loga sponzorů se budou zobrazovat dole v patičce webu na všech podstránkách serveru seřazené podle velikosti sponzorského daru.

Reklama na serveru CzechPubs.cz

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info