Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Valašský šenk Ogar
By: Chody

Valašský šenk Ogar

23.5000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Pozlovice 47 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) kulturní akce letní zahrada ubytování regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 4
Co to je?
Luhačovice - Luhačovicko, 76326
Telefon:+420-577-131-650
WWW:http://www.ogar.cz
email:ogar@ogar.cz


"Valašský šenk" je svým originálním prostředím vhodný pro společenské posezení, pořádání večerů u cimbálu a dalších komorních kulturních akcí. Podávají se zde jídla valašské i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni a ve velmi dostupných cenách. Kmotry "Valašského šenku" OGAR jsou významné osobnosti - Jarmila Šuláková a Jiří Pavlica, kteří hotel řádně pokřtili pravou valašskou slivovicí. Tolik oficiálně z webu hotelu.

V podniku se točí - Černohorský Granát 12° - Černohorský Kvasar 14° - Černohorský ležák 12° - Černohorský Tas 10°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Chody Hodnocení 5.00 Bubla Hodnocení 2.00

Bubla
17. srpen 2009 | 18:17

Zcela průměrné menu maskované za valašské nářečí, ničím nepřekvapující restaurace s upadající "RaJ" normativní gastronomií. V překladu, dostanete tam, co u vás na "růžku". Žádná zážitková gastronomie, kterou restarace inzeruje nawww stránkách. Ach běda, kdy se české pohostinství vymaní z této tragické a slepé uličky. Je škoda, že lidé jsou již tak dokonale "naučení" a myslí si, že toto je nějaké umění. Nemluvím tady o ústřicích a lanýži, ale o poctivé a dobré kuchyni, která se dávno vytratila z našich restaurací. Klidně zajděte, neotrávíte se, ale nic vám to nedá. Pokud nejdete na jídlo jednou za sto let, pak vás to třeba i mile potěší.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info