Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikO projektu


Server CzechPubs.cz funguje jako databáze hostinských zařízení, slouží i jako průvodce po klubech, hospodách a restauracích. Návštěvníci si mohou též pročíst uživatelské odezvy, tzv. recenze skrze které se naši uživatelé vyjadřují o podicích a hodnotí je.

Je samozřejmě možné vypsat z databáze uživatelský nejlépe hodnocené podniky a to hned v několika základních kategoriích.

Server si klade vytvořit kompletní databázi hospod a restaurací, přiblížit názory návštěvníků provozovatelům těchto podniků a zvýšit interakci mezi zákazníky a personálem. Doufáme, že tento projekt pomůže vytvořit jakýsi nezbytný standard pro provoz hospod a restaurací a pomůže zvýšit kvalitu pohostinství v Česku. Většina podniků je též doplněna fotografiemi interiéru a otvírací dobou, neméně cennými jsou pak telefonní čísla využívané pro rezervace.

Projekt vznikl na podzim roku 2005 jako studentský projekt PilsnerPubs.net čítající databázi plzeňských restaurací, jehož autory sjou Jan Potůček a Michal Berkovec. Projekt od té doby dokázal oslovit více než 1000 registrovaných uživatelů, z nichž více než šedesátka pravidelně hodnotí a přidává podniky do naší databáze (v současné době čítá téměř 1500 podinků).

Dokázali jsme se propracovat na první místa ve všech klíčových vyhledávačích a nejen díky tomu čítá denní návštěvnost našeho serveru okolo 1000 UIP denně.

Systém je ve výsledku optimalizován podle standardů přístupného webu. A na serveru se můžete pohybovat pomocí standardních i rozšířených klávesových zkratek.


Podpořte náš projekt

PilsnerPubs.NET Podpořte projekt PilsnerPubs přidáním našeho loga na Vaše stránky:


<a href="http://www.czechpubs.cz" title="České hospody a resturace (CzechPubs.cz)"> <img src="http://www.pilsnerpubs.net/images/logo2.png" alt="České hospody a resturace (CzechPubs.cz)"></a>

Podmínky registrace na CzechPubs.cz

 • Projekt CzechPubs.cz má za cíl vytvořit kompletní databázi hospodských zařízení a klubů. Jedná se o nezávislý a otevřený projekt, což znamená, že se na jeho vytváření může podílet každý registrovaný uživatel.

 • Vložení podniku do databáze je zdarma a není pro majitele podniku ani pro provozovatele serveru CzechPubs.cz nijak zavazující.

 • Provozovatel si vyhrazuje právo měnit informace o podniku, vyřadit podnik z databáze a zamezit přístup každému, kdo by nějakým způsobem databázi záměrně zneužíval či poškozoval:
  1) a to zejména vkládal nepravdivé a matoucí informace a podnicích,
  2) používal vulgární výrazy,
  3) opakovaně upřednostňoval a nadhodnocoval jeden podnik,
  4) či jinak dělal nedovolenou reklamu.

 • Každý, kdo zadává údaje o podnicích v rámci projektu CzechPubs.cz, si je vědom, že tyto údaje jsou volně dostupné na serveru www.czechpubs.cz

 • Provozovatelé serveru se zavazují osobní údaje uložené na serveru CzechPubs.cz nezpracovávat a nepředávat třetím osobám v rozporu s povahou a účelem tohoto projektu.

 • Provozovatel nenese odpovědnost za pravdivost vložených údajů. Recenze a hodnocení vyjadřují názory uživatelů, nikoli autorů tohoto projetku. Údaje vkládají uživatelé a majitelé podniků a provozovatelé serveru CzechPubs.cz se tyto údaje snaží dodatečně ověřovat.

 • Bez souhlasu provozovatele není dovoleno kopírovat informace a fotografie na našem serveru a dále je distribuovat. Informace zde uložené jsou chráněny autorským zákonem.


Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info