Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Stará Sladovna Chodová Planá
By: gary

Stará Sladovna Chodová Planá

35.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Pivovarská 107 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce ubytování pivo z tanku cykloturistika regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 4
Co to je?
Chodová Planá - Planá a okolí, 34813
Telefon:+420-374-611-653
WWW:http://www.chodovar.cz
email:sladovna@chodovar.cz


Restaurace se nachází v kamenné budově původní sladovny využívané pivovarem do roku 1860 k výrobě a uskladnění sladu. Jedinečná architektura budovy byla impulsem pro její citlivou rekonstrukci a využití k neobvyklé prezentaci místního piva a jeho historie.

Beerrarium, společný svět technologie piva a gastronomie, nabízí možnost nechat se na okamžik vtáhnout do kouzelného světa piva a poodhalit jeho tajemství. Na sestavení pivního lístku restaurace „Stará Sladovna“, který obsahuje v základní nabídce vždy minimálně 10 druhů chuťově zajímavých piv, se podíleli první diplomovaní pivní sommeliéři v České republice, Jiří a Vojtěch Plevkovi.

Širokou paletu nabízených druhů piv, rafinovaně doplněnou chutí originálních specialit místní kuchyně, ocenil i prezident Václav Klaus při své návštěvě pivovaru v lednu 2008.

* celoročně v Út 15:00-23:00

* celoročně v St-Ne 11:00-23:00

V podniku se točí - Chodovar 13° - Chodovar 11° - Chodovar 10° - Chodovar Kvasnicové 12° - Chodovar Kvasnicový 12° - Chodovar Tmavý 10°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 5.00 Remus2004 Hodnocení 5.00

Remus2004
14. prosinec 2016 | 14:11

V Pravých Pivních lázních jsme byli s manželkou již asi popáté. Ve Staré Sladovně jsme postupně už sjeli snad celý jídelníček a všechna jídla byla výborná. Zatím nepřekonané prvenství si ale drží Svatomartinské konfitované husí stehno s červeným zelím a knedlíkem! Manželce zachutnal zákusek jménem "Čokoládovo-pivní dort podle originálního receptu naší paní sládkové" tak moc, že se tu na něj během roku musíme zastavit kdykoliv projíždíme Chodovou Planou.

Kiss
28. září 2009 | 16:57

Naprosté nadšení, které podtrhlo pobyt v pravých pivních lázních, sortiment sice stejný, jako v sesterské restauraci ve skále, ale zde je to o 100% lepší. Nejen interiérem, ale především zahrádkou a vynikající obsluhou!

gary
20. září 2009 | 22:12

Naprosto perfektní nejen restaurace, byli jsme na výletě a vůbec jsme nelitovali. Zahrádka super, obsluha úžasně rychlá, prostředí pěkné s výhledem na opravený pivovar. Jídlo fantastické, porce ideální.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info