Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Rozvědčíka
By: Mirok

U Rozvědčíka

34.6667III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.67
Adresa:Nezabudice 55 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) bezbariérový přístup kulturní akce letní zahrada cykloturistika regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 6
Co to je?
Nezabudice - Křivoklátsko, 27023
Telefon:není uveden
WWW:http://www.hostinecurozvedcika.cz
email:není uveden


Zájezdní hostinec s velkou terasou a velmi širokou paletou hotových i minutkových jídel a točených piv.

Milovníci literatury Oty Pavla již tento hostinec dozajista znají. Právě sem dojížděla na letní byt rodina mladého autora. Dům převozníka Proška s pamětní síní je asi kilometr po proudu řeky.

I neobvyklý název hostince má svůj důvod, vystavěl ho totiž ve třicátých letech bývalý legionář a rozvědčík Jaroslav Franěk. Za odbojovou činnost byl také nacisty ve druhé světové válce popraven.

Samotný hostinec se nachází v údolí nedaleko Berounky na silnici mezi Týřovicemi a Roztoky. Je využíván vodáky i (cyklo)turisty, v okolí je totiž mnoho zajímavých míst (hrady Týřov a Křivoklát, Skryje, CHKO Křivoklátsko). Ve výčepu je odhadem 50 míst, venkovní terasa pro 300 návštěvníků má i svoje vlastní výdejní okénko s výčepy.

Otevírací doba kiosku a terasy:

Po-Ne 8:00-22:00

Otevírací doba restaurace:

Po-Ne 10:00-24:00

PS: na některé z mnoha točených piv jsem zřejmě zapomněl, místní znalci prosím doplní...

V podniku se točí - Bakalář 12° - Bakalář 10° - Bakalář tmavý ležák 12° - Bernard 12° - Gambrinus 10° - Kofola  - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

Mirok Hodnocení 4.50 blatoslap Hodnocení 5.00

Mirok
19. červen 2008 | 23:30

Pěkné posezení na opravdu prostorné terase, široký výběr z relativně levných jídel (60-90 Kč - léto 08), regionální piva, klidné místo s historií. Zkrátka pokud zabloudíte do údolí Berounky nad Roztoky, tak sem musíte zajít na pár dobrých Bc. a nějaký ten gáblík...
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info