Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto ISIS Caffé
By: pilsbot

ISIS Caffé

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Zborovská 2091 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Hranice - Hranicko, 75301
Telefon:+420-739-045-585
WWW:http://www.isiscaffe.cz
email:isiscaffe@email.cz


Kavárna pro všechny milovníku klidu, která je netypická svým vybavením a přímo dýchá pohodou a klidem. Kávu servírujeme 100% arabicu značky Corsiny v mnoha variantách. Je vyjímečná svou výbornou chutí a s příjemným aroma. Zákazníci si u nás pochutnají na denně čerstvých zákuscích. V případě životních jubileí nabízíme uspořádání rodinných setkání či upečení dortu dle vašich požadavků. V nabídce máme teplé čokolády, míchané nealkoholické nápoje. Pro milovníky zlatavého moku čepujeme několik druhů piva. Dále si jistě pochutnáte na kvalitních vínech z Pálavské oblasti a míchaných alkoholických nápojích. V případě, že se u nás chcete pobavit vám rádi zajistíme zábavu dle vašich požadavků. Jídlo vám nachystáme při předchozí domluvě přesně dle představ. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli, proto je naše koncepce : Krásný zážitek z jídla i pití, mírné ceny a usměvavá obsluha.

V podniku se točí - Holba Šerák 11° - Maestro 11° - Modrá Luna 11° - Rychtář 12° - Střídající se piva .

Kategorie - Kavárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info