Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Mlsná kavka
By: mates01

Mlsná kavka

45.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Sokolovská 327/29 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner nekuřácký prostor rozvoz jídel Popularity: 4
Co to je?
Praha 8 - Karlín, 18600
Telefon:+420-777-913-054
WWW:http://www.mlsnakavka.cz
email:info@mlsnakavka.cz


Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Vznikla jako společný projekt Občanského sdružení Green Doors a Filipa Kavky Smiggelse.

V Mlsné kavce si můžete vybrat z nápaditých pokrmů připravených z čerstvých potravin a ingrediencí. V každém ročním období Vás překvapíme novým jídelním lístkem sestaveným ze sezónních surovin. Zajímavou vegetariánskou kuchyni doplní kvalitní česká vína a fair trade káva.

V Mlsné kavce myslíme na celou rodinu. Naše dětské jídlo nejsou hranolky s kečupem, přijďte se přesvědčit. Děti si v Mlsné kavce můžou oblíbit zeleninová jídla a taky si můžou pod vedením našeho šéfkuchaře vyzkoušet jednoduché i složitější vaření.

Mlsná kavka Vám exkluzivně nabízí speciální akce jako je například sexy.slow.food a nedělní brunch nebo catering pro Vaše soukromé i firemní akce!

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10°.

Kuchyně - mezinárodní - vegetariánská.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Lorinda Hodnocení 5.00 Nolan Spencer Hodnocení 5.00 JirikB Hodnocení 5.00
MarťaMacek Hodnocení 5.00

MarťaMacek
18. leden 2013 | 13:20

Do Kavky me vzaly přátelé, jelikož jsem potřebovala místo s dětským koutkem. Mlsná kavka mne mile prekvapila, ma velmi pekny detsky koutek, dcerka si tam pohrála s ostatními dětmi, zatímco já si nerušeně popovídala. Jídlo je také velmi chutné, je poznat, že vše je připraveno z čerstvé zeleniny a různého koření. Navíc se mi líbí fakt, že jde o nekuřáckou restauraci - vhodné pro maminky.

JirikB
13. listopad 2012 | 10:34

Do restaurace občas chodíme na obědy s rodinou a pokaždé jsme velmi spokojeni jak s jídlem, tak i s obsluhou. Co se jídla týče, mezi mé oblíbené patří především Stir Fry a Portobello Steak. Restaurace je příjemně zařízena, dětem se líbí především útulný dětský koutek, kde si rádi hrají část odpoledne. Doporučuji

Nolan Spencer
6. červenec 2012 | 19:19

Návštěva této restaurace byla jedním z nejlepších zážitků za poslední měsíc. Bezvadná obsluha, sezónní jídelníček, příjemná atmosféra, mají velký dětský koutek a navíc je to nekuřácká restaurace. Měla jsem cuketové závitky plněné bazalkovou ricottou se sušenými rajčaty, byly výborně dochucené, jídlo bylo vyvážené, opravdu skvělé. 10 bodů z 10 :)

Lorinda
30. duben 2012 | 19:14

Mlsná kavka spojuje vše, co od kvalitního podniku očekávám - výborné jídlo, příjemnou obsluhu a útulné nezakouřené prostředí. Vše je navíc podtrženo tím, že se jedná o tréninkovou restauraci, kde dostanou příležitost zapojit se lidé s postižením. Restauraci jsem navštívila několikrát a vždy jsem byla spokojená, určitě mohu doporučit.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info