Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Švejk restaurant Praha Staré Město
By: Fanýs

Švejk restaurant Praha Staré Město

14.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Široká 20 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty letní zahrada pivo z tanku Popularity: 2
Co to je?
Praha 1 - Staré Město, 11000
Telefon:+420-224-813-964
WWW:http://www.svejk.cz
email:svejkrest@volny.cz


Nově zřízená restaurace ze sítě Švejk restaurant. Oficiální text:

Charakteristické obrázky Josefa Švejka od významného malíře Josefa Lady vyšly spolu s knihou v osmapadesáti zemích světa a patří vlastně k světovým univerzáliím. Duch knihy a Švejkova postava nesou poslání, které je stále aktuální: klidem a úsměvem lze najít pohodu i uprostřed bouřlivého světa vlastně kdekoliv. Kdekoliv, kde je s námi ... Švejk.

Je to stejně tak známé, jako fakt, že ke Švejkovi patří „ dobré jídlo, dobré pití, základ všeho živobytí...“. Stejně tak je známo, že má-li být dnes gastronomický projekt úspěšný, je nutné spojit ho především s nápadem a atmosférou, díky nimž se stane jedinečný a tedy i obchodně dokonalý. Celé divadlo zvané provoz restaurace se v tomto případě odehrává v kulisách „ starého dobrého Rakouska - Uherska “ , podle franchesingového konceptu scénáře, jenž nemůže zklamat. Klid a pohoda, vynikající česká kuchyně včetně receptur vytažených z „ babiččiny krabičky “ , to jsou hlavní trumfy tohoto představení, při němž obvykle bývá vyprodáno.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Fanýs Hodnocení 4.00

Fanýs
5. duben 2010 | 10:26

Pěkná restaurace, vlídný výčepní a milá servírka. Po dobrém obědě jsem si bez problémů zapálil dýmku. Příště si vezmu s sebou fajfku jako měl Švejk, abych byl stylový.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info