Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Rotisserie Gourmet Restaurant
By: pilsbot

Rotisserie Gourmet Restaurant

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Mikulandská 121 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 2
Co to je?
Praha - Nové Město, 11000
Telefon:+420-734-209-228
WWW:http://www.rotisserie-restaurant.cz
email:info@rotisserie-restaurant.cz


Její noví majitelé mají k prostorům restaurace historicky rodinné vazby a rádi by proto Rotisserii vrátily její esprit z dob minulých, kdy byla restaurace vyhledávaná pro svou vyhlášenou kuchyni a vlídné prostředí. Jde tedy o restauraci vedenou srdcem a láskou k oboru. Mezi hosty, kteří vzpomínají na dobré jídlo, které zde jedli je například i Václav Havel a Karel Gott.

V nově zrekonstruované kuchyni se taktovky chopil šéfkuchař Martin Řeháček. Ten v minulosti vedl kuchyni restaurace Zahrada v Opeře.

V restauraci Rotisserie se budou vařit hlavně moderní a kvalitní česká jídla v souznění se sezónou. Všechna jídla z nového menu budou každý den čerstvá – žádné instantní produkty, 100% zdravé jídlo bez konzervantů. Z tohoto důvodu je menu postaveno tak, aby umožňovalo zachování čerstvosti surovin a možnosti čerstvé a rychlé přípravy.

Šéfkuchař Martin Řeháček a jeho kolega Jiří Votýpka, velmi dbají na kvalitu svých jídel, a proto také vybírají své dodavatele dle kvality surovin, které nabízejí.

Na denním menu nenajdete nic mraženého, ani polotovary. Všechny ingrediendce jsou čerstvé a splňují do puntíku trend dnešní doby – kvalita, chuť a čerstvost.

Součástí nabídky restaurace Rotisserie je také rozsáhlý vinný lístek, sestavený sommelierem Jakubem Rašovským, který je špičkou ve svém oboru a byl mnohokrát oceněn na domácích a zahraničních soutěžích. Protože však sommelier je odborníkem nejen na vína, ale veškeré nápoje, může vám doporučit nápoj, který perfektně padne k jídlu, které si v restauraci vyberete.

Přijďte ochutnat některé lahůdky, které nabízí náš jídelní lístek a věříme, že budete spokojeni.

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budvar Tmavý 12° - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info