Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace U Zlaté Hrušky
By: pilsbot

Restaurace U Zlaté Hrušky

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Nový svět 3 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Praha - Hradčany
Telefon:není uveden
WWW:http://www.restaurantuzlatohrusky.cz
email:info@restaurantuzlatohrusky.cz


Dovolujeme si Vás pozvat do naší restaurace U zlaté hrušky, která se nachází v jedné z nejstarších a také neklidnějších částí staré Prahy. Pokud chcete zažít klid, pohodu, romantiku, a hlavně si odpočinout od ruchu centra města, jsme to pravé místo pro Vás. Dům U zlaté hrušky zde stojí už od středověku a dnešní vzhled získal v 19. století a je chloubou barokní architektury. V sousedním domě žil známý astrolog Tycho de Brahe a jen o pár metrů dál se nachází vstup do Jeleního příkopu. Ulice Nový svět má opravdu co nabídnout.

I my a naše restaurace chceme přispět ke krásnému zážitku mezi těmito skvosty. Restaurace má 2 patra a je rozdělená do tří části, restaurace pro 30 hostů, velkého sálu pro 60 hostů a malého salonku pro 15 hostů. Naši kuchaři pro Vás připravili české speciality v moderním pojetí, ale také sezónní speciality mezinárodní kuchyně.

Romantická venkovní zahrada pro 100 hostů má také zimní zahradu pro 60 hostů a nabízí řadu grilovaných specialit a zároveň prostor k pohodovému odpočinku při šálku dobré kávy nebo sklenky vína.

Restaurant díky své členitosti nabízí možnost pořádání malých i velkých společenských akcí.

S pozváním kolektiv Restaurace U zlaté hrušky

V podniku se točí - Heineken  - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - Steak House.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info