Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Česká Hospoda
By: pilsbot

Česká Hospoda

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Malostranské náměstí 11 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner Exit stravenky nekuřácký prostor letní zahrada ubytování Popularity: 2
Co to je?
Praha - Malá Strana, 11000
Telefon:+420-603-780-265
WWW:http://www.ceskahospoda.cz
email:kosa@ceskahospoda.cz


Speciality staročeské-starofrancouzské kuchyně, bohatý výběr kvalitních značkových moravských,ale i Francouzských vín a pravé české pivečko. .

Restaurace Česká hospoda, dříve 13 let působící ve Vězeňské ulici a nyní v samém srdci Prahy v nově zrekonstruovaných prostorách ze 14. století na Malostranském náměstí 11 u kostela sv.Mikuláše.

Úspěšně se nám podařilo zachovat 2 původní vinárny s kapacitou cca 40 míst, restauraci s 2 salonky (kapacita cca 80 míst),kavárničku (kapacita cca 25 míst) a otevřenou zahrádku, která se nachází v původní pavlačové části domu (kapacita 40 míst). Naše restaurace je zaměřena na staročeskou a starofrancouzskou kuchyni.

Menu připravoval šéfkuchař Michal Zvara , který strávil 3 roky ve Francii v prestižní restauraci L’Aventure, jež je označena Michelinskou hvězdičkou a v Praze pracoval jako šéfkuchař v Cest la Vie,v hotelu Holiday-Inn,Bistrot Šípek a další. Naše vína jsou především z Moravských Luhů a Háju (vinic) a jsou pečlivě vybíraná právě pro naše menu .

Rádi Vám naši restauraci představíme osobně.

V podniku se točí - Granát 12° - Staropramen 10° - Staropramen 12° - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Vinárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info