Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Bangkok Restaurant
By: pilsbot

Bangkok Restaurant

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Josefská 1 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner Exit stravenky internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor rozvoz jídel Popularity: 1
Co to je?
Praha - Malá Strana, 11800
Telefon:+420-211-151-302
WWW:http://www.thajskarestaurace.cz
email:info@bangkokrestaurant.cz


Thajská restaurace Bangkok, je jediná restaurace, která získala mezinárodní uznávaný certifikát pro autentickou thajskou kuchyni „Thai Select of Best Thai Restaurants“. Restaurace je místo klidu v samém srdci Malé strany nedaleko Karlova Mostu, které vždy nabízí skvělé jídlo, služby a umožňuje každému zákazníkovi opustit restauraci s pocitem štěstí a uspokojení.

Bangkok restaurace nabízí celou řadu thajských a japonských pokrmů. Suroviny, které používáme pečlivě vybíráme proto u nás můžete narazit na BIO zeleninu, divoce chycené lososy, mořské pražmy, tuňáka ze Srí Lanky, originální thajské suroviny, čerstvé thajské bylinky jako koriandr, pak chee falang, citrónovou trávu, čerstvé chilli papričky, kořen galangal, citrónové listy a další. Dále nabízíme předkrmy, polévky, hlavní chody s přílohou, sushi a polední menu jsou zde denně čerstvě servírovány.

Restaurace Bangkok se může pochlubit jako jediná thajská restaurace proslulou thajskou šéfkuchařkou Ratanou Phomprasit, která získavala své zkušenosti v restauracích Arzenal, Modrý Zub a Občanská Plovárna. Hrdě doporučujeme vynikající thajské nudle pad thai, wok, originální thajské kari, čerstvé pokrmy z mořských plodů, sushi, japonskou kuchyni a v první řadě i vegetariánské menu. Nahlédněte na naše menu na stránkách Thajská restaurace. Jsme otevřeni všem zákazníkům Prahy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 atd.

V podniku se točí - Holba Šerák 11° - Holba Šerák kvasnicový 11°.

Kuchyně - mezinárodní - národní speciality - orientální.

Kategorie - Restaurace - Kavárny - Vinárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info