Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Bugsys Bar
By: FBgroup

Bugsys Bar

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Pařížská 10 Music bary I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi Popularity: 1
Co to je?
Praha 1 - Josefov, 11000
Telefon:+420-224-810-287
WWW:http://www.bugsysbar.cz
email:bar@bugsysbar.cz


Byl vždy o krok napřed. Není tedy divu, že nás jako jeden z prvních seznámil s koktejlem Mojito, časopisem Newsweek byl začleněn mezi „The Best bars of the Word“, vychoval mnoho úspěšných barmanů v roce 2008 a 2009 získal v prestižní anketě ocenění „Nejlepší cocktail bar ČR“ a nedávno oslavil jubilejních 15 let provozu. Tímto kulatým výročím opět potvrdil svou výjimečnost a kvality, které právě v... čase přetrvávají. Po tolika letech i dnes patří Bugsy’s bar mezi špičky v oboru a vedle prvotřídních koktejlů nabízí cca 120 Single Malt whisky, 90 druhů rumů z celého světa, nepřebernou škálu ultra prémiových vodek a velmi úspěšně se orientuje na Champagne, kterého nabízí přes 100 titulů. Bugsy‘s bar s léty zraje k dokonalosti , stejně jako nápoje, které prodává.

Počasí, prezidenti a vládnoucí strany se mění, Bugsy`s Bar zůstává. Pevný bod mixologického vesmíru, z něhož pohnete naší koktejlovou planetou.

Kategorie - Music bary - Kluby.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info