Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Zlatého tygra
By: Jeník

U Zlatého tygra

32.3333I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.33
Adresa:Husova 17 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Popularity: 5
Co to je?
Praha - Staré Město, 11000
Telefon:+420-222-221-111
WWW:http://www.uzlatehotygra.cz
email:webmaster@uzlatehotygra.cz


Tradiční plzeňská pivnice s neopakovatelnou atmosférou a koloritem v srdci staré Prahy. Výborný plzeňský dvanáctistupňový ležák (ke kterému přes veškerou snahu nedostanete "kořalku") doplňují pochutiny teplé i studené kuchyně. Pivnice byla prvním podnikem, kam začal výrobce pivního sýra pravidelně dodávat své zboží. Podnik je zároveň skvěle klimatizován. (Oficiální text)

Pivnice si zachovává svůj původní starobylý ráz, navštívilo ji mnoho známých osobností, za všechny jmenujme Václava Havla či spisovatele Bohumila Hrabala, ten zde prožil kus svého života.

Otevírací doba:

Po - Ne 15:00 - 22:00

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Hostince - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Jeník Hodnocení 5.00 papanka Hodnocení 1.00 pospecnik Hodnocení 1.00

pospecnik
16. únor 2012 | 12:21

Tato pivnice je obyčejnej zahulenej pajzl, což by ani tak nevadilo, když programově hledáte podobné zařízení, a jste připraveni na to, že budete po návštěvě smrdět jako psí kšíry. Co však považuji za nestravitelné, jsou nepříjemní a arogantní pinglové. Pokud si nechcete nechat otrávit den, tak jděte raději o dům dále.

papanka
9. únor 2011 | 21:25

Byli jsme s přítelem v Praze a těšili se na posledních pár vyhlášenejch piveček před odjezdem domů.. Zvenku to nijak překvapivě nevypadalo, když jsme vlezli dovnitř, tak nám to přišlo jako prachobyčejná hospoda.. Bylo tam teda dost lidí, spíš bych řekla štamgastů.. Sednout si kam nebylo, nad stropem se vznášel modrošedý kouř z cigaret(sama jsem kuřák, ale tohle příjemné nebylo, obzvláště když je tento podnik mezi desítkou nejlepších v Čr). Obsluha arogantní, asi neměli svůj den.. Když jsme přišli k pípě a chtěli si nesměle objednat pivo, bylo nám důrazně řečeno, že u pípy se stát nemá(neřeknu, kdyby jsme překáželi provozu). S přítelem jakožto oba pracující v hospodě, nás tohle tedy bohužel nijak neohromilo, nezaujalo, ba naopak jsme odešli po pár minutách bez piva, rozladěni a zklamáni a nechápajíc, jak to může být jeden z podniků v TOP1O PUOR.. Na spravení chuti jsme se stavěli v nijak zvláště vypadající hospůdce o pár ulic dál, kde nás i přes narvanej lokál číšník slušně pozdravil a byl schopen i přes fůru práce se o nás starat jako o letité štamgasty...

Jeník
7. listopad 2008 | 18:57

Podnik je většinou plně obsazen, je třeba rezervace pár dní dopředu. Z pěti návštěv jsem uspěl jen dvakrát, a to jsem byl jednou sám a trochu jsem se vtírnul :-) Je to prostě kultovní pražská pivnice, která stojí za návštěvu.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info