Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Radčický dvůr
By: pilsbot

Radčický dvůr

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:V Radčicích 66/37 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) jukebox gastroPASS platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Radčice, 32500
Telefon:+420-777-227-383
WWW:http://radcickydvur.webmium.com
email:miroslava.harantova@seznam.cz


Restaurace Radčický dvůr je restaurace rodinného stylu, fungující od března 2013. Nabízíme hotová jídla, minutky, pokrmy na objednávku a víkendové akce. Jsme schopni zajistit různé oslavy či rauty, kapacita restaurace je cca 50 míst (rozdělena do 3 místností). V naší restauraci se nachází udírna, ve které jsme schopni připravit klobásky, bůček, šunku a další skvělá jídla. V teplých měsících máme otevřený dvůr, kde se například peče prase, griluje či tancuje při různých zpívaných a koncertech, děti pak zde mohou využít naší velké trampolíny, pískoviště a zajít na točenou zmrzlinu z čerstvého ovoce či zmrzlinový pohár. Nově spolupracujeme i se sázkovou kanceláří FORTUNA a tak si u nás milovníci sportu mohou vsadit na svého favorita a popřípadě mu fandit u přímého přenosu v naší restauraci.

Věříme, že každý náš host si u nás přijde na své, a tak neváhejte a přijďte k nám třeba jen na jeden orosený 10° Gambrinus nebo ochutnat Ryzí pivo z Hor v podobě 11° Holby.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Holba Šerák 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info