Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Richarda
By: Chody

U Richarda

35.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Ríšova 12 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) kulečník TV/projekce letní zahrada cykloturistika regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 6
Co to je?
Brno - Žebětín, 64100
Telefon:+420-546-217-715
www:není uveden
email:není uveden


Minipivovárek s restaurací na periferii Brna, vlastně samostatná vesnice vzdálená od sídliště cca 3km, porce připravované pro "pořádné chlapy", otevřeno denně od 11 do 23 hodin.

Vaří se zde piva kvasnicová, uvařená z klasických surovin bez chemických přísad a konzervantů, bez pasterizace a technického oxidu uhličitého, ve kterých jsou zachovány všechny vitamíny a enzymy.

I v kuchyni zachovávají stejné principy, tedy žádná chemie, žádné glutamáty, žádné polotovary, v letních měsících speciality na dřevěném uhlí, řada vegetariánských specialit i pokrmů a nápojů pro sportovce.

Restaurace je vybavena vysoce účinnou klimatizací, kde nebudete obtěžováni kouřem, dále je k dispozici zahrádka a zastřešená zahrádka (nekuřácká). Mohou se zde konat akce až pro 150 hostů.

Součástí restaurace je i uzavřené parkoviště pro 12 osobních aut. K dispozici je kulečníková herna s velkoplošnou projekcí. Spojení: autobus MHD č. 52 z Mendlova náměstí, z Bystrce autobusem č. 54, zastávka Křivánkovo náměstí nebo konečná.

V podniku se točí - Kofola  - Richard 11° - Richard 12° - Richard medový 14° - Richard pšeničný 11° - Richard višňový 11°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Chody Hodnocení 5.00 budvar Hodnocení 5.00 mnich Hodnocení 5.00

Chody
17. únor 2007 | 11:32

Moje recenze zde - U Richarda
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info