Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Berounský medvěd
By: Chody

Berounský medvěd

114.3636III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 4.36
Adresa:Tyršova 135 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner kulturní akce letní zahrada cykloturistika regionální piva Tento podnik je doporučen! Popularity: 6
Co to je?
Beroun - Berounsko, 26601
Telefon:+420-311-622-566
WWW:http://www.berounskymedved.com
email:info@berounskymedved.com


V prostorách minipivovaru byla zřízena Pivovarská restaurace Berounský medvěd. Návštěvníkům nabízí speciality české kuchyně, bohatý sortiment minutek a k tomu samozřejmě místní pivo. Restaurace pojme až 100 hostů, salonek "šalanda" v prvním patře pohodlně usadí až 70 osob. V prostorách lze pořádat oslavy, rauty atd. pro větší i menší společnost. Možnost exkurze do varny.

Non-stop prodej Berounského piva v PET lahvích ve vrátnici objektu.

Otevírací doba:

Po-Čt 8:00 - 22:00

Pá-So 10:00 - 23:00

Ne 10:00 - 20:00

V podniku se točí - Berounský Klepáček 14° - Berounský Medvěd 11° - Berounský Medvěd 13°.

Kategorie - Restaurace

Doctor
12. srpen 2010 | 14:50

Po počátečním šoku - to když do podniku procházíte areálem kovošrotu, se před vámi otevře interiér rozlehlé pivovarské restaurace. Nabízí se zde slušný sortiment jídel vč. poledního Menu a chuťovek (výborné buřty na pivu). Na žízeň výběr kvasnicového berounského piva (možno i sebou v originálních i přinesených PET) a nealko. Pro uzavřenou společnost k dizpozici "šalanda" v patře. Pokulhává čistota toalet a větší předzahrádka.

Méďa Béďa
8. listopad 2008 | 23:37

Můj pocit z tohoto podniku je velmi rozporuplný... Byl jsem tam 2x, poprvé v září, uvnitř asi 5 lidí, venku 5 cyklistů a musel jsem si jít objednat jídlo k výčepu, nikdo si mne nevšímal. Vybrané jídlo z jídelníčku neměli, vybíral jsem znovu... Domů jsem si vzal PETku černého a čtrnáctky, bylo výborné...

Před 14 dny jsem se tam stavěl cestou jenom pro PETky toho samého a takový hnus, jako byla tentokrát ta čtrnáctka, jsem dlouho nepil :-/.

Špit
28. říjen 2008 | 11:41

Perfektní hospoda

gambrmen
5. červenec 2008 | 00:39

Paradni pivo, pekna restaurace, jidlo dobre, jen ta obsluha pri me navsteve nak vazla a to tam nebyli skoro zadni jini hoste!

Je to tam skutecne hodne zasity, musi se projit do takovyho nevzhlednyho sedivyho dvora (udajne drive cukrovar), a pak se nam vlevo vyloupne tento minipivovar.

PETky nonstop na vratnici, taky dobra sluzba. Domu sem pivo nedovezl, PETka padla cestou vlakem:-)

PS: pri posledni navsteve se mi tu prihodily hned dve neprijemnosti, prinesli mi uplne jine jidlo (to jeste pochopim holt se to v tom frmolu kolem obedu muze stat, ale pak sem si vsimnul ze obsluha nemeje pulitry a toci rovnou do neumytych, coz by se stavat nemelo, sic to sklo pak nosili tem lidem od koho bylo sebrano ale prijde mi to jako dost vrchol, nikde jinde sem nic podobneho nezazil, i v ty nejhorsi čtyřce mi vzdy sklenici umyli, a vubec bych to necekal obzvlast zde, kde by si meli na kvalite piva zakladat!! (konkretne jde o toho tmavsiho cisnika, takovej celkem i simpatickej a je uz tam dlouho)

Mirok
20. březen 2007 | 18:33

Až sem půjdete, nenechte se zmást okolím. Minipivovar s restaurací se totiž nachází v průmyslovém dvoře, všude okolo jsou vraky historických vozidel i vojenských.

Na co bych upozornil je nonstop prodejní doba piva. Medvěda v PET lahvích totiž prodává vrátný areálu. Skutečně mi bylo ve 4 ráno prodáno za moc pěknou cenu, ještě sme si pokecali a pán popřál pěknou cestu vlakem dál.

Chody
20. březen 2007 | 15:52

Pokud sjedete při cestě Praha - Plzeň či zpět z dálnice či vystoupíte na stejné trati z vlaku ve stanici Beroun, neprohloupíte, protože na Vás blízko obého čeká kvalitní restaurace s vynikajícím pivem
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info