Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Music Land
By: ambiente

Music Land

11.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Antonínova 4379 Taneční kluby III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner TV/projekce kulturní akce Popularity: 3
Co to je?
Zlín - Centrum
Telefon:+420-576-114-516
WWW:http://www.music-land.cz
email:není uveden


Music Land vznikl přestěhováním dnes již legendárního zlínského hudebního klubu Music land "A". ”Starý" Music Land A ustoupil výstavbě univerzitního a kongresového centra a původní budova byla zbourána.

Nový Music Land byl vybudován v prostorách bývalého Z-Clubu. Interiér byl velmi zásadně přestavěn tak, aby byla zachována atmosféra Music Land A a také aby byla zvýšena kapacita klubu.

Mustang Pub - denní bar s dřevěným boxovým sezením v mnoha zákoutích. Klidné místo pro intimní rozhovor nebo třeba pro sledování sportovního přenosu. Sportovat je možno i na místě - stolní fotbálek je k dispozici.

Dlouhý bar - oboustranný bar, který navazuje na bar Mustang Pubu. Sledujte dění na tanečním parketu přímo od baru a přitom se v pohodě domluvíte. Posezení na dřevěných trámech nebo v boxech přímo u parketu.

Galerie bar - vestavba, která horizontálně rozděluje klub. Posezení v boxech přímo nad tanečním parketem s luxusním výhledem na projekční plochu, opět velký oboustranný bar a několik monster boxů stvořených pro opravdové pařby.

Taneční parket - zvýšená skleněná plocha cca. 60m2 s mohutným nástupním schodištěm. Vysoce kvalitní show technika, velkoplošná video projekce. Taneční parket slouží zároveň jako pódium při koncertech (Oficiální text).

Otevírací doba:

středa, pátek, sobota: 21.00 - 04.00

+ akce dle aktuálního program

V podniku se točí - Gambrinus 10°.

Kategorie - Taneční kluby

Hodnocení uživatelů

brusque Hodnocení 1.00

brusque
16. únor 2007 | 19:25

Pro tanečníky disco super, jinak se raději vyhněte obloukem... leda že byste chtěli sbalit nějakou roštěnku či plešatého fešáku s bavorákem venku;)
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info