Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Vyhlídka
By: ambiente

Vyhlídka

31.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:Luční 5303 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 4
Co to je?
Zlín - Jižní Svahy
Telefon:+420-577-240-035
www:není uveden
email:není uveden


Restaurace Vyhlídka Výhled na Zlín a snad i trošku zajímavé menu. Součástí je také vinný sklípek s nabídkou moravského vína.

Kdysi přátelské chování k rodinám se v současné době přehouplo do naprosto opačného extrému. S malými dětmi proto do podniku raději nechoďte.

Otevírací doba:

Ne-Čt: 11:00 - 23:00

Pá-So: 11:00 - 24:00

V podniku se točí - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Budvar Tmavý 12°.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

pavliCZECH Hodnocení 1.00 jarkaf Hodnocení 1.00 Frankie Hodnocení 1.00

pavliCZECH
11. leden 2012 | 17:24

Zdá se, že tento podnik má jedinou ambici - zbankrotovat. A tak asi od pana provozního dostal personál za úkol být na hosty arogantní a nepříjmený. Co nejvíc ztěžuje život mladým rodinám, pro které bylo kdysi toto místo restaurační oázou, kam mohli bez problémů své ratolesti vzít - nekuřák, dětský koutek, čisté prostředí... Dnes sice nekuřák trvá, ale k rodinám se chovají otřesně. Klidně a bez mrknutí oka vás vyhodí např. s kočárkem. No a když se k tomu ještě přičte pivo Budvar, není důvodu více dál tuto restauraci navštěvovat.

jarkaf
30. srpen 2011 | 16:51

Moje kdysi roky oblibena restaurace se dneskem stala nocni murou. Dnes mi bylo dobre jidlo absolutne znechuceno panem provoznim. Vari stale dobre a stale je nekuracka. ALE!! Pan provozni nam zpysnel a hoste s detma jsou pro nej tezce nezadouci!! a dal nam to silne najevo, ze tato sorta hostu zde jiz neni vitana. Sedeli jsme venku na zahradce, delka naseho pobytu 45minut-pouze na jidlo a pryc, protoze pan provozni nam sdelil, ze 1, 5lety syn moji kamaradky vyrusuje ostatni hosty a ze s tim mame neco udelat. Jeho nakysly vyraz a pohledy opovrzeni pri pisknuti maleho nas skutecne dostalo. Kdyby jsme tam sedeli 3hodiny, decka litali a obtezovali by skutecne hosty, tak nereknu. Ale skutecne nic takoveho se nedelo a i panovi vedle jsme se omluvili, jestli ho to skutecne tak rusi a on, ze ne, ze ma doma taky deti, ze to je v normalu a takhle male dite nelze uplne usmernit. Proste pan provozni povysil tim, ze mu klienti zdarma mohou parkovat na mestskem parkovisti, ktere je urceno pro koupaliste. Ale nejak si ho privlastnil pro sve hosty a tim padem ma pocit, ze je neco vic. Dokonce ma na dverich i zakaz kocarku a uvnitr zruseny detsky koutek, venku zruseno detske hriste. Tak jsem mu rekla, ze ma rovnou dat nalepku zakaz detem do jeho restaurace, kdyz takoveho hosty nechce. A on na to, ze od te doby, co k nemu nechodi maminky s detmi, tak se mu trzby zvysili a zvysila se mu uroven a tu si chce zachovat. Tak proc ma vsude reklamu na kids friendly restauraci-detsky koutek, prebalovaci pult atd.?!? No nic, uz tam nikdy nepujdu ani s detma ani bez deti.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info