Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

RICHTROVY BOUDY - US NIDV

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:RICHTROVY BOUDY 81 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor kulturní akce ubytování cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Pec pod Sněžkou - Svoboda nad Úpou, 54221
Telefon:+420-724-975-386
WWW:http://www.richtrovyboudy.cz
email:info@richtrovyboudy.cz


Richtrovy boudy nabízí ubytování a restauraci, téměř na hřebenech druhé zóny Krkonošského národního parku, nad městem Pec pod Sněžkou.

V klidném místě v nadmořské výšce 1206m.n.m naleznete nově zrekonstruovanou, moderně vybavenou horskou chatu ,nabízející své služby turistům, široké veřejnosti , rodinám s dětmi , školám, zájmovým skupinám a firmám.

Ubytovací kapacita přes 100 lůžek je rozdělena mezi pokoje s vlastním sociálním zařízením, bez sociálního zařízení a bezbariérového pokoje.

Restaurace zaměřená na tradiční české a Krkonošské speciality, oceněné certifikací CzechSpecial regional , zpestřené o naše pečivo a dorty.

Využijte lyžování bez front na upravovaných sjezdovkách , zahřejte se v sauně, protáhněte své tělo v posilovně . Děti si pohrají na dětském hřišti , nebo v dětském koutku.

V podniku se točí - Bernard 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - národní speciality.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info