Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Hospoda U Kašpárků

00.0000III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Adresa:Markoušovice 110 Hostince III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce ubytování cykloturistika regionální piva Popularity: 1
Co to je?
Velké Svatoňovice - Trutnovsko, 54232
Telefon:+420-603-285-692
www:není uveden
email:jalp@centrum.cz


Hospůdka se nachází v malebné vesničce Markoušovice, která je ideálním "vstupem" do Jestřebích hor.

V samotné budově je kromě hospody v 1.patře k dispozici nově zrekonstruovaná tělocvična s půjčovnou základního sportovního vybavení. Dále si zde můžete vyzkoušet chůzi po slackline - a to jak po klasické, tak i po high-lajně.

Ve druhém patře budovy můžete využít nabídku ubytování: nabízíme celkem 14 lůžek ve 3 pokojích, kuchyňka a oddělené sprchy a záchody jsou samozřejmostí.

V hospodě nabízíme točené pivo Krakonoše 10 a 12, Kozla 11 a lahvového Gambrinuse. Máme velký výběr nealka, alka a samozřejmě Vás nenecháme odejít hladové. Ochutnejte Gothaj s cibulí a octem, místní klobásy, párky, sekanou či chleba se škvarkami. Sortiment neustále rozšiřujeme, i podle přání zákazníků!

OTEVÍRACÍ DOBA:

ČT: 13 - 21

PÁ: 13 - 23

SO: 12 - 23

NE: 13 - 21

Přijeďtě a uvidíte, že tato lokalita je ideální pro strávení volného víkendu na kole nebo pěší turistikou. Přijeďte a poznejte krásu Jestřebích hor, Podkrkonoší, Adršpašska a Broumovska a samozřejmě také nedalekých Krkonoš! :-)

V podniku se točí - Kozel Medium 11° - Krakonoš 12°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Hostince.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info