Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace MAXIM
By: pilsbot

Restaurace MAXIM

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Zákostelní 661 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) Exit stravenky Cheque Dejeuner platební karty gastroPASS ticket Restaurant internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel kulturní akce cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Planá nad Lužnicí - Tábor ao., 39111
Telefon:+420-737-274-986
WWW:http://www.restauracemaxim.cz
email:info@restauracemaxim.cz


Restaurace MAXIM se nachází v Plané nad Lužnicí, 8km jižně od města Tábor v těsné blízkosti mezinárodní silnice E55. Vzhledem k tomu, že je restaurace situovaná na malém náměstíčku a sousedí s Městkým úřadem Planá nad Lužnicí, kde se mimo radnice nachází pošta, kadeřnictví, bankomat, pobočka České spořitelny a dále sousedí s domem s pečovatelskou službou, je zajištěn dostatek parkovacích míst po celý den. Za restaurací protéka řeka Lužnice, podél jejího pravého břehu je možné k nám přijet na kole či přijít pěšky po procházce okolní krajinou.

Restaurace MAXIM nabízí výběr z hotových jídel, minutkovou kuchyni, steaky, saláty, míchané nápoje, příjemné posezení u kávy, stejně tak jako večerní posezení u dobrého piva, vína a jídla.

Při návštěvě Restaurace MAXIM lze ZDARMA využít bezdrátový přístup k internetu pomocí technologie Wi-Fi ve spolupráci s firmou Sys-Data.Com. Na možnosti připojení se ptejte u personálu restaurace.

S kapacitou restaurace cca 70 míst na restauraci, 40 míst ve dvou nekuřáckých salónkách a 30 míst na letní terase jsme Vám schopni zajistit svatby, rodinné a společenské oslavy, podnikové večírky, rauty, firemní prezentace (lze využít tří velkoplošných obrazovek), školení apod. Součástí restaurace je taktéž taneční parket a pódium.

V podniku se točí - Bud Super Strong 16 - Budějovický Budvar 12° - Budějovický Budvar 10° - Budvar Tmavý 12° - Carlsberg 11,1°.

Kuchyně - česká a staročeská - Steak House.

Kategorie - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info