Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Švejk restaurant
By: dikobraz

Švejk restaurant

11.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 1.00
Adresa:T.G. Masaryka 134 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Loket - Loketsko, 35731
Telefon:+420-353-221-401
WWW:http://www.svejk.cz/cs/najit-restauraci/?loket
email:danidiana@seznam.cz


Restaurace se nachází v ulici při vstupu do centra města od severovýchodu. Podnik na sebe upoutá předzahrádkou vysunutou do uličky po obou stranách vchodu do restaurace. Nabídka jídel je typicky

"řetězcová" pro švejkovský franchise např. Kuřecí prsíčka dle paní Müllerové, Plátek ze svíčkové dle nadporučíka Lukáše.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

dikobraz Hodnocení 1.00

dikobraz
15. srpen 2016 | 13:28

Při návštěvě královského města na řece Ohři v červenci tohoto roku jsme celí hladoví a žízniví po náročné plavbě spočinuli zrakem na první hospodě, která se nabízí pokud dojdete ku městu Lokti od vodáckého tábořiště. Polovina předzahrádky byla prázdná, však cedulka s rezervací nás málem odradila. Postarší sympaticky jevící se číšník nás však přesvědčil k posezení uvnitř lokálu, pročež uvnitř zel prázdnotou. Za chvíli jsme se měli dozvěděti proč. Po usazení nám hbitě přinesl jídelní lístky, otázal se zda-li budeme jíst a že z hotovek nemá ani svíčkovou ani guláš a zase hbitě odběhl zásobiti německou klientelu u stolu na předzahrádce. Za 5 minut přišel s tím zda-li nemáme vybráno. Ještě jednou jsme se otázali na hotová jídla, a tak s jistou nevolí připustil, že dobrý je moravský vrabec, ale že na něj nesmíme říct , že nám hotová jídla nabízí a opět odběhl, bez toho aniž bychom si stihli obědnat alespoň něco k pití. Po čekání cca 10 minut jsme se optali mladšího kolegy, který obsluhoval pípu, jestli bychom si zatím nemohli dát alespoň něco k pití. Odpovědí nám bylo, jestli už máme objednané jídlo, když jsme negovali, byli jsme odkázáni opět na objednání jídla. To už jsme nevydrželi a dali Švejkovsky s pánem bohem.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info