Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Minipivovar a pivnice U Stočesů

74.7143I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.71
Adresa:Sokolská 282 Pivnice I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) TV/projekce letní zahrada pivo z tanku cykloturistika regionální piva Popularity: 4
Co to je?
Rokycany - Rokycansko, 33701
Telefon:+420-722-099-077
WWW:http://ustocesu.cz
email:pivo@ustocesu.cz


Nově otevřený minipivovar U Stočesů je situován do kompletně zrekonstruované, prvorepublikové pivnice U Stočesů, která svým interiérovým členěním umožnila přestavbu na minipivovar se všemi jeho náležitostmi.

Název pivovaru U Stočesů byl zvolen bez delších úvah. Historicky se tento název používá a veškeré pokusy o přejmenování objektu nebyly ze strany hostů akceptovány. Rádi bychom zde navázali na historickou tradici vaření piva v Rokycanském regionu – poslední funkční pivovar byl v Rokycanech uzavřen v roce 1927 s využitím pro sklady Štěnovického pivovaru.

Pivovarská technologie je situována namísto původní kuchyně a je viditelná z celé pivnice a výčepu. Návštěvníci tak při vstupu do pivnice mohou na vlastní oči vidět, jak se v malém měřítku vaří pivo podle původních českých receptů. Chladící box leží ve sklepní části, kde je umístěna i šrotovna a sklad chmele a sladu, zajišťující dokonalý chod pivovaru.

Jako malý pivovar chceme navázat na tradici vaření piva používáním kvalitního sladu a žateckého chmele ve spojení s naší místní výbornou vodou, která je prezentována jako jedna z nejlepších v Plzeňském regionu. Doufáme, že se naše dílo podaří a z hostů se stanou naši štamgasti, kteří se k nám a našemu pivu budou rádi vracet. Tímto vás zveme na tři druhy piva, jimiž si chceme získat vaši přízeň. Během roku vám budeme přinášet také speciály (ochucená piva, pšeničná piva a jiné druhy piv).

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Pivnice.

Hodnocení uživatelů

Mirok Hodnocení 4.00 KAB Hodnocení 5.00 ddt007 Hodnocení 5.00
kalafuna Hodnocení 5.00 IvanHasek1 Hodnocení 4.00 Deroyce84 Hodnocení 5.00

IvanHasek1
26. listopad 2012 | 20:53

pivko super, doporučuji

KAB
25. listopad 2012 | 06:51

Byl jsem tam párkrát v létě "na jedno" a bylo dobré. Jelikož uvařili nakuřovaný speciál, zajel jsem na víc piv a něco k jídlu - všechna piva vynikající a vepřová flákota s klobásou, papričkami a cibulkami byla úžasná.

Obsluha skvělá, prostředí fajn až na dva výherní automaty (ale nikdo tam nehrál, tak nevadily), toalety luxusní.

Za mě 5 hvězdiček a určitě doporučuji - jen večer po 18. hodině asi bude dost plno - byl jsem tam odpoledne a na všech stolech byla rezervace.

ddt007
22. květen 2012 | 07:50

Super podnik, vyborne pivo. Jsem z Plzne, ale kdykoli jedeme kolem stavim se minimalne na jedno :-)

Deroyce84
12. duben 2012 | 10:17

Tato pivnice, Vážení přátelé, je od pohledu diamant. Jsem z Plzně a závidím Rokycanům tento klenot. Vživotě jsem neviděl pohostinské zařízení, které je označeno jako pivnice a 100% plní všechny konvece, které se pod tímto názvem schovávají.. Výborné pivo, "domácí jedinečné" za rozumnou cenu, jídelní lístek 100% pasující k pivu, grilování, zpívaná, pěkné prostředí, reklamní předměty a hlavně pán, co mi dnes zvedl na rezervaci telefon, ten by měnl být placený zlatem! V životě jsem se nesetkal s tak vřelým jednáním a jestli ho na place po hlasu poznám, může si být jistý že obdrží tučné dýško, protože díky jeho jednání se do této hospody těším jak na letní dovolenou!

Možná že se vám tato recenze bude zdát přemrštěná, ale buďte si jisti, že jí psal ten, co je se stravuje v pohostinských zařízeních deno denně a strávil mnoha času na místech jako Salzmanni, U. Velbloud, Starobolevecká hospůdka a podobná místa..

Jen tak dál! Zůstaňte jací se zdáte být, narozdíl od konkurence totiž cítím, že máte srdce!

Mirok
1. srpen 2011 | 19:40

Minipivo ve městě chybělo, chvála Bohu za něj. Rokycanské pivo je dobré, z minipivovarů jsem sice už pil lepší, ale také mnohem horší. Myslím, že chuťově dobrý minipivovarovský průměr. Ostatně cenově taky (11°-24Kč, 12°-28Kč, pšenka a ochucené-32,-|červenec2011).

Vnitřek je relativně pěkný, jediné co mi ale opravdu vadí jsou hrací automaty, ty bych vyhodil okamžitě. Ty bedny sice majiteli vydělávají a jsou v koutě, ale sráží to podnik na úroveň čtyřkové pivnice, což určitě není.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info