Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Habakuka
By: Mirok

U Habakuka

42.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Gottliebova Music bary II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) kulečník jukebox Popularity: 4
Co to je?
Rokycany - Střed, 33701
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Snack Bar U Habakuka se nachází na konci parku na okraji historického centra města v rohovém domě. Pěšky se sem nejlépe dostaneme stále rovně směrem od pěší zóny. Vnitřek baru je výškově členěn a plakáty na stěnách se nesou ve stylu 60.let. Je totiž domovským pro stále známější místní skupinu The Spiders, což je revival kapely Beatles.

Točí zde opravdu vynikající Gambrinus 12°, ovšem už ne za tak vynikající cenu vysoko přes 20 Kč. Je možné si i objednat nějakou malou smaženou dobrotu k jídlu. V zadních dvou místnostech je umístěn kvalitní billiar a kulečník. Cena 45 Kč/hod.

Habakuk je pohodový bar k posezení s přáteli, zahrát si kulečník či různé srazy. Reprodukovaná hudba byla dříve ve stylu 60.-70. let, nyní byl instalován jukebox. Vzhledem k vyšší cenové hladině to tu na opravdu velkou konzumaci ale není.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Gambrinus 12°.

Kategorie - Music bary

Hodnocení uživatelů

Vohry Hodnocení 1.00 Mirok Hodnocení 4.00 Milka Hodnocení 2.00
nik.kolT Hodnocení 1.00

nik.kolT
4. listopad 2014 | 15:42

Akorát okrádají... několikrát se nám to stalo! Obsluha na pár facek. Nehorázný pajzl

paja1012
11. září 2010 | 22:12

Moje nejpravidelněji navštěvovaná hospůdka v Rokycanech vůbec. Nově točí i Démona, který mi opravdu sedl, dále jedenáctku, přes léto osvědčenou desítku. Jukebox už tu bohužel není, ale i tak hudebně to není špatné, jako jedni z mála nepouští jako hudební podkres rádio. V pátek tu obvykle bývá plno, v týdnu máte jistotu, že si sednete.

Vohry
13. březen 2007 | 21:54

Musím se přiznat, že tenhle podnik mi úplně nesedl. Obsluha je nepříjemná a skoro pokaždé se mi stalo, že se mi na účtě objevili nějak zázračně položky navíc... Místní Gambrinus 12 mi zas až tak vynikající nepříjde a o kuchyni se raději nezmiňuji. Pozitivem je ovšem kulečník a jukebox. Kromě jednoho kulečníkového stolu je zde i jeden billiard. Jinak v popisu zmíněná kapela není The Backwards, ale The Spiders - více na http://www. thespiders. cz/. Jeden z členů kapelu zde i obsluhuje.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info