Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto U Rudolfovy kratochvíle
By: Mirok

U Rudolfovy kratochvíle

12.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 2.00
Adresa:Zámek 1 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty kulturní akce letní zahrada ubytování Popularity: 3
Co to je?
Zbiroh - Zbiroh, 33808
Telefon:+420-606-719-629
WWW:http://www.zbiroh.com
email:není uveden


Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle se nachází v areálu zbirožského zámku, který se vypíná na kopci nad městem. Zámecký areál prochází dlouhodobou rekonstrukcí, dříve zde totiž sídlila armáda. Dnes je objekt v majetku firmy zaměřené na gastronomii a postupně se mění na zámecký hotel a kulturní centrum.

Restaurace se nachází v přízemních interiérech. Při dobrém počasí lze použít venkovní terasu na prvním nádvoří. Vedle hlavní brány zámku je také další možnost zahradního posezení pod slunečníky.

Zámek nabízí pořádání různých kulturních či slopečenských akcí - koncerty, výstavy, svatby atd. K dispozici je několik menších sálů a velký Muchův sál.

Pořádají se i prohlídky opravených interiérů pro turisty, mezi místní zajímavosti patří mj. jedna z nejhlubších studen v Evropě o hloubce 164 m.

Za vstup do areálu se platí - 20 Kč

Otevírací doba

Út-Ne 11:30-23:30

V podniku se točí - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr .

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

nalbik Hodnocení 2.00


K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info