Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Příleský Mlýn
By: Beny

Příleský Mlýn

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Všechovice 80 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) šipky letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 2
Co to je?
Všechovice - Hranicko, 75303
Telefon:+420-581-622-656
WWW:http://www.prileskymlyn.cz
email:info@prileskymlyn.cz


Restaurace nacházející se v podhúří Hostýnských Vrchů. Pochutnáte si zde jak na tradiční české kuchyni, tak i na specialitách šéfkuchaře. Pořádají zde speciální dny jako třeba "zvěřinové dny", "rybí dny" ... Prostory se nabízí k pořádání svateb, oslav a party všech druhů, rauty, prezentace a mnohá setkání.

Restaurace je zasazena do prostředí bývalého mlýna, má 50 míst, salónek pro 60 míst a letní zastřešenou zahrádku s 25 místy.

Milovníci vín si mohou vybrat z velké nabídky kvalitních vín Vinné sklepy Lechovice.

Pro setkání skupin přátel či oslavu typu barbeque zde mají "Párty ostrov" - samostatně stojící zrenovovanou stodolu otevřenou do přírody, vybavenou vnitřním krbem s grilem, barem, zahradním nábytkem, lehátky. Grilovat lze podle přání jak masa, ryby, tak i po dohodě selátko.

Kuchyně - česká a staročeská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info