Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Toscca
By: pilsbot

Toscca

23.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:V Prokopě 1551 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) platební karty internet/Wi-Fi nekuřácký prostor kulturní akce letní zahrada ubytování cykloturistika Popularity: 2
Co to je?
Čelákovice - Čelákovicko, 25088
Telefon:+420-+42-032-672
WWW:http://restaurant.toscca.cz
email:toscca@atlas.cz


TOSCCA restaurant v Čelákovicích je nově otevřenou restaurací, která se zaměřuje hlavně na kvalitní gastronomii pro širokou veřejnost.

V podniku se točí - Kozel Medium 11° - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - česká a staročeská - italská a řecká - mezinárodní - vegetariánská - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

Jan Krauskopf Hodnocení 2.00 Lucie Kys. Hodnocení 5.00

Lucie Kys.
19. leden 2013 | 16:08

Restauraci jsme s kamarádkou navštívily 17. 1. 2013. Když jsme jely okolo, všimly jsme si, že je nově otevřena. Asi před rokem jsem v restauraci už byla a jídlo špatné nebylo, ale nijak výrazně mě nezaujalo. Zřejmě má restauraci nový majitel, protože mají úplně jiný sortiment jídel zaměřený na italskou kuchyni. Objednaly jsme si špenátový krém s lososem a carpacio na předkrm, jako hlavní jídlo jsme si daly kuřecí prsa grilovaná v pánvi s chřestem a italskou slaninou a rizoto s krevetami. Jídla byla vynikající, rizoto bylo ze speciální, větší rýže a kuřecí v pánvi bylo chuťově skvěle sladěné. Obsluha v restauraci byla dobrá, akorát by se slečna mohla trochu víc věnovat hostům a komunikovat s nimi, třeba nějaká jídla doporučovat. Ale i tak restauraci můžu opravdu jen a jen doporučit, hlavně kvůli skvělému jídlu.

Jan Krauskopf
14. leden 2012 | 19:17

S partnerkou jsme si objednali 3 jídla: Hovězí polévka s játrovými knedlíčky, Staročeská kulajda s houbami (oboje polévky z víkendovéhu menu) a Souvlaki s tzatziky a pitou. Hovězí plévka byla nepoživatelně mastná, knedlíčky nastavované játrovou paštikou, to vše ozdobené ovadlými lístky petržele. Kulajda moučná s žampiony z konzervy. Souvlaki dobré, tzatziky chudší, ale dobré, pita je pita. Obsluha byla příjemná, nicméně to nemůže vyvážit pokrm z kvalitních surovin. Bohužel nemůžu ani doporučit.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info