Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace Bella
By: pilsbot

Restaurace Bella

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Rumburská 572 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) fotbálek internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor letní zahrada pivo z tanku Popularity: 8
Co to je?
Praha - Prosek, 19000
Telefon:+420-286-580-025
WWW:http://restauracebella.cz
email:email@restauracebella.cz


Restaurace se nachází 20 metrů od stanice metra Střížkov v budově výměníku jehož část slouží dodnes. Otevírací doba je sedm dní v týdnu od 11:00 do 24:00 hodin, kuchyně je otevřena po celou otevírací dobu a nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně, speciality z hovězího masa plemene Český angus® a ryby..

Pivo je čepováno z tisícilitrových tanků, což je nejmodernější způsob skladování piva, který zaručí jeho špičkovou kvalitu. Dále nabízíme fajnšmekrům možnost využití našeho samovýčepu (tříkohoutový s oplachem sklenic) a čepovat v soukromí sobě a svým kamarádům vlastní pivo. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, za příznivého počasí můžete využít sezónní předzahrádku, na které Vás samozřejmě rádi obsloužíme, s výhledem na stanici metra Střížkov která získala prestižní ocenění Steel Design Award 2009.

V restauraci je možnost připojení k internetu přes Wi-Fi (bezdrátové) sítě zdarma.

V podniku se točí - Gambrinus 12° - Kozel 12° - Kozel Černý  - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info