Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Positano
By: pilsbot

Positano

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Pelušková 1536 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS platební karty Cheque Dejeuner rozvoz jídel Popularity: 2
Co to je?
Praha 9 - Hloubětín, 19800
Telefon:+420-281-940-403
WWW:http://positano.cz
email:info@positano.cz


Italská restaurace s širokým výběrem italských jídel a italského značkového vína z vinice Villa Sandi.

Jídlo Vám připraví šéfkuchař z Itálie, který se o podnik stará již od roku 2003!

Pizza je zde ultra tenká a vyráběná v originální peci na dřevo, italské suroviny a vůně dřeva dodávají pizze nezaměnitelnou chuť. Pizzu je připravována přímo před hostem, z vystavené prosklené pultové vitríny je možno si vybrat suroviny na pizzu, které chcete navíc.

Milovníky masa jistě potěší velký výběr steaků z vepřové panenky, beefsteaky z hovězí svíčkové, jehněčí žebírka a další speciality z masa připravované na grilu. Maso je dováženo z BIO farmy oceněné titulem "Český Angus".

V nabídce jsou i saláty z čerstvé zeleniny a milovníky mořských produktů jistě potěší saláty a předkrmy z mořských plodů a ryb.

Dále tu mají nadměrný počet specialit z domácích těstovin a každý čtvrtek, pátek a sobotu jsou dováženy čerstvé ryby. Ryby jsou připravovány na grilu a podávány v celku, rybu pak personál vykostí přímo před hostem.

V době obědů od pondělí do pátku je zde denní nabídka, kde je možno si vybrat z nabídky první a druhý chod za zvýhodněnou cenu, jako třetí chod je připraven klasický italský dezert "Tiramisu".

otevírací doba:

Po-Pá 11:00 23:00

So-Ne 11:30 23:00

V podniku se točí - Stella Artois .

Kuchyně - grilované speciality - italská a řecká - Steak House - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace - Pizzerie.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info