Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Futurama Caffe

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Sokolovská 136 Kavárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Praha 8 - Karlín, 18000
Telefon:+420-731-576-032
WWW:http://www.prague-catering.cz/provozovny/Futurama-Caffe-kavarna-praha-8
email:futurama@prague-catering.cz


Futurama Caffe

Nekuřácká kavárna Futurama Caffe se nachází v Praze v ulici Sokolovská 136, přímo u stanice metra Invalidovna v novém objektu Futurama Business Park. Nekuřácká kavárna splňuje očekávání moderního prostředí a nabízí maximální množství moderních, zdravých vitamínových nápojů. K dispozici je internetové připojení zdarma a dětský koutek pro ty nejmenší.

Kavárnu Futurama Caffe je možné také rezervovat za účelem rodinné oslavy, firemní oslavy, oslavy narozenin, dětské oslavy narozenin apod. K dokonalé oslavě patří i dobré jídlo. Nabídku cateringových služeb Vám připravíme dle Vašeho přání a požadavků. Kromě studenýc mís, zeleninových salátů, teplého rautu, dezertů nabízíme také možnost grilování v letních měsících. Pro Vaše akce a party nabízíme 100% cateringový servis, širokou nabídku dortů, moderní prostředí a milou obsluhu.

Otevírací doba Futurama Caffe:

Pondělí - pátek od 7:30 do 19 hodin.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - mezinárodní.

Kategorie - Kavárny.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info