Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Winebiss
By: pilsbot

Winebiss

15.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Šafaříkova 11 Vinárny I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi bezbariérový přístup letní zahrada Popularity: 1
Co to je?
Praha - Vinohrady, 19000
Telefon:+420-+42-077-358
WWW:http://www.winebiss.cz
email:info@winebiss.cz


Otevřeli jsme pro Vás v nádherném prostředí Královských Vinohrad nový WineBar & Bistrot - vinný bar a degustační galerii. Je na rohu ulic Šafaříkova a U Zvonařky jen pár kroků od rušného dopravního uzlu I. P. Pavlova.

Nabízíme příjemné posezení v útulné nekuřácké vinárně. Osobní přístup spolu s vyjímečnými víny, výtečnými gastronomickými doplňky, příjemně laděném komorním interiéru jsou zárukou, že se u nás budete cítit velmi dobře.

Nabídka vín

Pečlivým výběrem našeho školeného specialisty - sommeliera - jsme pro Vás připravili více než 50 druhů vín z Moravy, Rakouska, Francie, Španělska a Chile. V našem portfoliu nechybí ročníkové i neročníkové champagne, vína z Bordeaux, sladká vína z Moravy, Francie i Nového světa. Morava je zastoupena víny od tradičních dodavatelů ze skupiny V8.

Sortiment jsme obohatili exkluzivně pro náš vinný bar o koňaky značky GODET a další výběrové ušlechtilé destiláty. Nechybí samozřejmě ani káva značky Piazza d´Oro, nealkoholické nápoje a lahvové plzeňské pivo.

Zakládáme si na vysoké kvalitě podávaných vín za přijatelné ceny. Vína u nás jsou optimálně ošetřena a podávána vždy v ideální kondici na Váš stůl.

Celý prostor našeho vinného baru je rozdělen na několik částí: V první části se nachází galerie vín, kde jsou vystavena všechna nabízená vína. V dalších místnostech je vinný bar s kapacitou 20 míst. K dispozici je také salonek s kapacitou až 12 míst pro pořádání různých akcí.

V podniku se točí - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Vinárny

Hodnocení uživatelů

nemaj Hodnocení 5.00

nemaj
12. říjen 2010 | 01:59

Konečně místo, kde vínu pořádně rozumí ...
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info