Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace u Tonyho
By: pilsbot

Restaurace u Tonyho

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Dubečská 8 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor letní zahrada rozvoz jídel Popularity: 1
Co to je?
Praha 10 - Strašnice, 10000
Telefon:+420-607-250-282
WWW:http://www.utonyho.cz
email:utonyho@email.cz


Restaurace "U Tonyho" je tradiční strašnická restaurace. Najdete ji v příjemné klidné lokalitě Strašnic, v blízkosti parku Gutovka.

Restaurace nabízí jak možnost stravování pro ty, kteří pracují a bydlí v její blízkosti, tak občerstvení a dobré jídlo pro ty, kteří do Strašnic "zabloudili" jen tak náhodou. V letních měsících můžete posedět i na zahrádce a ocenit klid této lokality v jinak rušné Praze.

Vyberete si zde ze stálého jídelního lístku, nebo také každý den nabízíme po dobu obědů denní menu za sympatické ceny. Vaříme převážně tradiční českou kuchyni, ale v naší denní nabídce nechybí ani variace na jiné světové kuchyně.

Točíme pivo Staropramen 10°. Pro ty, kteří mají rádi něco "speciálnějšího" je tu nefiltrovaná 12° Staropramen a 12° Granát. Pro "nepivaře" máme výběr z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů. Samozřejmě, že po dobrém jídle se hodí i dobrá káva. Nabízíme ji v několika variantách od firmy Bristot.

Naše restaurace poskytuje oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Kapacita míst je 40 osob v nekuřácké a 40 osob v kuřácké části, dalších 10 míst je k dispozici u baru. Nabízíme možnost pronájmu salonku, cca pro 10-15 osob. Pokud potřebujete pro svoji společnost soukromí, je to ideální prostor.

Rádi Vám připravíme slavnostní tabuli pro různé příležitosti. Oslavy narozenin, promocí, svateb i smuteční hostiny jsou vždy připravovány podle vašich přání. Pokud to naše možnosti dovolí, vždy se vám budeme snažit vyjít vstříc.

Těšíme se na vaši návštěvu, doufáme, že u nás budete spokojeni.

V podniku se točí - Staropramen 10° - Staropramen 12°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info