Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Zubatý pes
By: pilsbot

Zubatý pes

00.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Adresa:Petrohradská 3 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) internet/Wi-Fi nekuřácký prostor Popularity: 2
Co to je?
Praha 10 - Vršovice, 10100
Telefon:+420-723-863-160
WWW:http://www.zubatypes.cz
email:zubatypes@gmail.com


Pivní bar Zubatý pes se specializuje na české a zahraniční malé nezávislé a restraurační pivovary.Máme široký výběr běžných piv a také pivních specialit. Čepujeme z 15 píp, přičemž deset z nich je běžně věnováno českým pivovarům a zbylých pět pivovarům zahraničním. U nás se můžete seznámit se jmény jako jsou např. dánský Mikkeller, norský Nøgne Ø, skotský BrewDog, český Matuška, Kocour, Kout na Šumavě, Opat, Tambor a spousty dalších. K výbornému pivu servírujeme výborné vepřové výpečky, sušenou klobásu či hermelín k zakousnutí. Pořádáme časté degustace a prezentace nových piv za přítomnosti pivovaru samotného. Přijďte se podívat a ochutnat naše piva.

V podniku se točí - Berounský Medvěd 13° - Berounský Medvěd 11° - Chodovar 10° - Chodovar 13° - Chodovar 11° - Chodovar Kvasnicové 12° - Chodovar Kvasnicový 12° - Chodovar Tmavý 10° - Chýně Dvorní ležák 12° - Chýně Dvorní speciál 14° - Chýně Dvorní výčepní 10° - Chýně Kouřové 12°.

Kategorie - Hostince - Kluby - Music bary - Restaurace.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info