Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Plzeňská rychta
By: jvitak

Plzeňská rychta

44.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Borská 9 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi bezbariérový přístup nekuřácký prostor ubytování rozvoz jídel Popularity: 5
Co to je?
Plzeň - Bory, 30100
Telefon:+420-733-473-503
WWW:http://www.plzenskarychta.cz
email:plzenskarychta@gmail.com


Restaurace Plzenská rychta....doplníme později

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Gambrinus Excellent 11°.

Kuchyně - česká a staročeská.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Pivnice.

Hodnocení uživatelů

jvitak Hodnocení 5.00 Gladys Hodnocení 1.00 Dan D. Hodnocení 5.00
josmat2006 Hodnocení 5.00

josmat2006
8. červenec 2011 | 00:20

Včerejší oběd v této restauraci po předložení voucheru a následné konzumaci objednaného jídla dopadl na jedničku. Personál ochotný a vstřícný, tuhle restauraci mohu jen doporučit.

Dan D.
4. červenec 2011 | 13:09

Po náhodné návštěvě restaurace při nepřízniovém počasí, a promoknutý až na kost, jsem se chtěl jít osušit na toaletu. Příjemná obsluha mi nabídla ručník na osušení. Řekl jsem si tedy, že krom piva ochutnám tamní kuchyni. Plněná kapsa se sýrovou omáčkou mi natolik zachutnala že jsem na služební oběd plánovaný na další den zavítal opět do Plzeňské rychty. Tentokrát vystřídaly příjemného mladíka dvě neméně příjemné slečny. Vepřová panenka po staročesku nadchla i mé kolegy. Tuto restauraci mohu jen doporučit. Chodím často po plzeňských restauracích, ale zde se cítím opravdu příjemně.

Gladys
24. červen 2011 | 06:41

Bohužel jsem v této restauraci spokojená nebyla. Možná to bylo tím, že jsem měla zakoupený předplacený voucher( jídlo, nápoj a dezert dle denní nabídky), takže jsme s manželem nebyli klasicčtí platící zákaznici, ale nevím.... Jídlo "normální", místo slíbené palačinky jsem dostala ukrojenou roládu(na způsob Liedlu), káva bez cukru načepovaná přímo za mými zády z kávovaru. Slečny pohledné, ale ne nijak zvlášť ochotné. Prostředí? Zdi otlučené, na stropě fleky, mapy, ze stropu drát ( asi býval lustr)

Marta B.
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info