Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Plachetnice
By: kruplach

Plachetnice

91.4444II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 1.44
Adresa:Veleslavínova 22 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant platební karty Cheque Dejeuner internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor kulturní akce rozvoz jídel Popularity: 21
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-377-222-229
WWW:http://www.krusovickaplachetnice.cz
email:info@krusovickaplachetnice.cz


Naše útulná restaurace s námořnickým duchem se nachází přímo v centru Plzně a hned vedle Náměstí republiky. Restaurace byla založena v roce 2006 a od té doby jsme zažili spousty radostí i starostí, ale držíme se hesla „ Náš host, náš pán „ a snažíme se podat naším hostům kvalitní servis a pokrmy.

Kapacita restaurace je 90 míst, kde se dělíme na nekuřáckou a kuřáckou část. Během obědů od 10h. - do 14h.jsme celá restaurace nekuřácká. Dále je k dispozici salónek o kapacitě 20 míst, kde Vám rádi zajistíme firemní oslavy, svatby, rodinné oslavy, rauty, promoce a další pro Vás významné události.

U nás si můžete vybrat z české a mezinárodní kuchyně s denní nabídkou, minutkami a s nabídkou různých specialit i pro náročné hosty. Nabízíme širokou škálu piv Krušovického pivovaru a jelikož jsme v námořnickém duchu, tak máme pro Vás rozmanitou nabídku různých druhů rumů.

V celém prostoru restaurace je k dispozici WI-FI ZDARMA a můžete u nás sledovat sportovní přenosy.

Kromě platby v hotovosti máte možnost v naší restauraci zaplatit platební kartou a stravenkami.

V podniku se točí - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr  - Krušovice Mušketýr nefiltrovaný .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní.

Kategorie - Restaurace - Kluby - Music bary - Pivnice.

Paní Neústupná
12. květen 2018 | 20:26

Dne 29. 04. 2018 jsem byla v této restauraci a byla jsem oklamána ke koupi jejich výrobku, který nabízeli na stojánkách na stole za jinou cenu, než byla cena uvedená v nápojovém lístku. Usoudila jsem tedy, že se jedná o akci a nápoj jsem si koupila. Když došlo na placení na účtu byla cena o 16,- vyšší za kus (měla jsem tři) než co inzerovali na oněch stojáncích. Bavila jsem se s panem číšníkem a oznámila jsem mu, že tohle se nesmí a že je to klamavá reklama a že mu nezaplatím požadovanou částku, ale částku, která je na stojáncích na stole ? čili částka, která mě přiměla si tento nápoj koupit. Číšník mi oznámil, že pokud nezaplatím vyšší cenu zavolá policii. Řekla jsem, že bych s nimi taky ráda mluvila, protože se mě právě někdo snaží okrást. Nakonec se policie nevolala a číšník přišel s jinou strategií ? tvrdil mi, že není zodpovědný za to co je na stolech, ale za to co je v nápojovém lístku. Opáčila jsem mu, že je zodpovědný za všechno v té budově na což měl velmi zvláštní argument. Prý mu zákazníci chodí do restaurace s fixem a ceny na stojánkách dopisují/přepisují a že on s tím nemá co dělat a nemůže kontrolovat co je na stole každý den. Když jsem se ho zeptala jestli jsou i tabule po stěnách napsané křídou lživé odpověděl, že ty jsou v pořádku, protože za ty už ručí sám. Nechápu logiku toho, že zákazníci chodí do restaurace s fixem, ale s křídou už ne, protože to už je asi až moc přitažené za vlasy. Jsou to podvodníci a zloději co se snaží namastit si kapsy na ostatních!

Jandys
23. prosinec 2017 | 15:25

Část obsluhy velmi neprofesionální, nepříjemná, zejména nejmladší ze servírek. Fakt nepříjemná a bohužel zásadní kaňka na jinak celkem solidním dojmu z jídla i pití a zrovna teď v předvánoční čas.

mane.n
26. červen 2017 | 11:58

Obsluha pomalá a hlavně chaotická, burger donesli půl hodiny před tatarákem, takže byl naprosto studený, než se mohli i ostatní pustit do jídla. I přesto, že jsme měli rezervaci, při níž jsme přímo označili voucher na tatarák, tak stůl, který přišel po nás, byl obsloužen rychleji, a to měli také tatarák, čekali jsme na přípravu přibližně třičtvrtě hodiny v prázdné restauraci (večer předtím při potvrzování rezervace jsme byli přesvědčováni, že nemají žádný volný stůl, což se nestalo poprvé), tatarku nedonesli, ale naúčtovali, předražené hranolky, na stole letáček na štrůdl, který není (nepředstavitelný problém jej uklidit), obsluha kouří v místnosti za barem, kam je vidět? Bylo toho hodně a nebylo to poprvé, takže naše poslední návštěva.

milde
1. srpen 2015 | 11:15

ve čtvrtek tatarak přes slevomat.. totalni humus.. vubec nechapu jakej kuchar muze udelat takovejhle HNUS.. hneda kaše pocybne chuti... ale to nejlepsi je az dnes .. od patku na blití, o průtokači z (_! _) ani nemluvě.. pivo na prd.. na zachodech totalni bordel.. nikdy víc..!!!!!

ondras.7
24. únor 2015 | 16:22

Mam podobnou zkušenost jako oazak50.

Tatarák byl opravdu neco neskutečnýho. Jsem zvyklej mýchat si tatarák sám, ale obsluha nám sdělila, že kuchař to má již namíchané... byla nám neservírována taková rozteklá divně červená hmota (poměr maso:kečup asi tak 1:1) a o chuti něco težko psát.

Chtěli jsme si spravit chuť praženýma mandlema. Bohužel pražené znamená vlažné z mikrovlnky. Takže chuť pak zachránily oříšky.

Pivo mě ale příjemně překvapilo.

A Obsluha byla výborná.

oazak50
24. leden 2015 | 16:47

V Plachetnici jsme byly s přítelkyní dnes. Měli jsme voucher na tataráček, a veřte vážení že už si ho tam nikdy nedáme !!! BYL TO HUMUS ! Nebýt tak krásné, usměvavé a příjemné servírky co tam obsluhuje. Tak by si kuchař nikam nezapsal, to co bych mu od plic řekl ! POkud jste milovníci Tataráčku jako já , tak už k plachetnici nikdy nepáchnete. Nedovedu si představit jak by chutnala jiná jídla a z jakých by byly surovin. Když někdo dokáže takto skurvit tak výborné jídlo jako je tatarský biftek!

nnama
21. květen 2014 | 19:10

Do Plachetnice chodíme pravidelně, měli jsme tataráček - opakovaně, naposledy také losos, kuřecí medailonky, salát, všichni byli spokojeni. Obsluha je ochotná a rychlá. Oceňujeme množství čepovaných dobře ošetřených piv. Takže určitě doporučuji! Jen je škoda, že kuřácká část, která je hezčí, bývá ve večerních hodinách opravdu hodně zakouřená a ta nekuřácká je spíš takový zastrčený kout a bývá tam zima.

Sedli5
27. duben 2014 | 21:34

Koupil jsem si do Plachetnice voucher na tatarák. V pátek jsem na něm byl a jedním slovem HNUS. Maso bylo evidentně rozmražené, bez chuti a vodové. A aby toho nebylo málo kuchař se to zřejmě snažil přebýt nějakým pochybným kořením.
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info