Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto PilsnGrill Restaurant a Bar
By: Chico

PilsnGrill Restaurant a Bar

93.8889I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.89
Adresa:Sady 5. května 57 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) rybí kuchyně platební karty internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup nekuřácký prostor letní zahrada ubytování Popularity: 8
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30100
Telefon:+420-373-370-141
WWW:http://www.pilsengrill.com
email:není uveden


Bar a restaurace v nově postaveném hotelu Courtyard Pilsen amerického řetězce Marriot v centru Plzně v Sadech 5. května. Luxusní restaurace disponuje širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Kuchaře můžete pozorovat přímo při přípravě pokrmů. Kapacita restaurace je více než 100 míst. Oteveřno je na snídaně, obědy i večeře.

V podniku se točí - Gambrinus 12° - Kozel Černý  - Master 13° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

Kiss Hodnocení 3.00 Chico Hodnocení 4.33 Vladimír Hodnocení 4.00
vendis Hodnocení 4.00 oooo Hodnocení 3.00 Finchik Hodnocení 5.00

oooo
30. červen 2009 | 23:14

Celkem prumerna hotelova restaurace. Interier neosobni, chladny a nebyt zelene barvy rekl bych, ze jsem v nejake skolni jidelne. Jidla sice kvalitni a dobre pripravene, ale tak nejak bez napadu. Obsluha se diky velikosti prostoru zda pomalejsi... Proste prumerna hotelova restauracka. Hodi se kdyz mate hlad a jste nekde pobliz. Zadny zazitek necekejte.

Kiss
5. červen 2009 | 15:44

Pro čechy velmi netradiční podnik, zhlediska ceny určitě, ovšem při ochutnání pokrmů připravovaných přímo před hostem se Vám doslova tají dech, a je to opravdovým gurmánským zážitkem. Obsluha je ovšem chladná a mne ničím nenadchla.

Finchik
21. únor 2008 | 14:22

Výborná restaurace, řekl bych že se řadí k nejlepší špičce Plzeňské gastronomie.

Chico
28. říjen 2007 | 21:14

sice ho otevřeli až na potřetí ale přece, je tam dost draho ale i chutno, kuchaři vaří přímo na place takže se můžete koukat jak vám to papkání dělaj, když přijde nějakej šikula tak je to hezký podívání, hotel je to dost luxusní
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info