Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Krčma u náměstí
By: gary

Krčma u náměstí

53.4000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.40
Adresa:Zbrojnická 4 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) nekuřácký prostor kulturní akce Tento podnik je doporučen! Popularity: 6
Co to je?
Plzeň - Centrum, 30112
Telefon:není uveden
www:není uveden
email:není uveden


Typická sklepní hospůdka, středně veliká, schována v pasáži ve Zbrojnické ulici nabízející nejen českou kuchyni.

Otevírací hodiny:

Pondělí: 11:00 – 22:00

Úterý: 11:00 – 22:00

Středa: 11:00 – 22:00

Čtvrtek: 11:00 – 22:00

Pátek: 11:00 – 23:00

Sobota: 11:00 – 23:00

Neděle: zavřeno

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 4.00 Tomáš Hodnocení 3.00
Hrosik Hodnocení 1.00

Hrosik
5. listopad 2011 | 22:08

Neměli jsme tu čest, restaurace je v exekuci!

Tomáš
23. srpen 2011 | 23:37

Špatné recenze a několik nabídek na slevových serverech sice vzbuzovalo obavy, jestli slevy neměly být zařazeny spíš mezi adrenalinové zážitky než gastronomii... přesto jsme zakoupili a vyrazili (154 Kč za 300g steak + ke dvěma voucherům lahev vína, nekup to :)

Obavy se zdvojnásobily při příchodu kolem kuchyně, ze které se linul kouř. Špatné odvětrání, ze kterého druhý den pěkně smrdělo šatstvo kuchyní, ale byl nakonec jediný výrazný kaz.

Interiér nenadchne, ani neurazí, prostě sklepní hospoda. Samotná servírka také zvládala bez obtíží. A steak? Kamarád si jej vysloveně pochvaloval. Já jsem bohužel nedostal krvavý podle přání (bolest většiny nespecializovaných restaurací) a nestejnoměrné propečení bylo dáno zjevně špatným uříznutím masa. Nicméně maso samotné bylo kvalitní a steak pěkně křehký.

Restauraci určitě zkusím zopakovat. Uvidíme, jak bude pokračovat, protože slevomaty jako obchodní model (stále mají další a další slevy) není trvale udržitelný, že?

zakaznice
30. květen 2011 | 09:09

Čím bych tak začala... tak do této hospody již rozhodně nikdy nepůjdu. Navstivili jsme ji s pritelem v září 2010 a moc se nám tam líbilo. Vyborné jídlo, obsluha, prostředí, no paráda. Po sobotní návštěvě musím říci, že otřesné. V půl 12 jsme přišli a restaurace byla uplně prázdná a hrála tam na plné pecky nějaká šílená diskotéka. Servírka byla milá, ale trochu zmatená, to by ani nevadilo. Objednali jsme si jídlo a mezitím přišli další hosté, asi tři k jednomu stolu. Po 15 minutách nám teprve servírka přišla říci, že dvě jídla z objednávky nebudou. Vybrali jsme si jiná. Uplnynulo asi 40 min a přinesli nám jen jedno jídlo a přinesli jídlo stolu, co přišel po nás. Ovšem kung-pao to tedy rozhodně nebylo, pokud tedy není nějaká receptura s knínem a obrovskými kusy cibule. Pak jsme stále čekali. Přítel šel tedy objednávku zrušit. Přišla servírka a přítelova mamka (kuchařka) jí slušně řekla, že jí to nechutná a kung-pao to rozhodně není. V tu chvíli se do nás pustitili ostatní 3 hosté (asi známý servírky) a začali nás poučovat a urážet nás. Nechápu z jakého důvodu se do toho začali motat, ale to byla poslední kapka. Takové hulvátské chování jsem nezažila. Dokonce nám jeden z pánu řekl ať vypadneme. Fuj!!! Sem už nikdy.

Fialka
20. duben 2011 | 09:55

Kdyz tuhle hospodu otevreli loni v lete, bylo to neskutecny, tocili plzensky i sumavsky Kouty, varili uplne uzasne, nikdy jsme nejedla tak luxusni hovezi vyvar s obrovskejma kouskama libovyho krasnyho hoveziho a bramboracky se syreckama.. o tech se mi dodnes zda :)

Pak se zmenili majitele => novej strasnej kuchar a strasnej Budvar. Pokud je to ted dalsi zmena a dobra, tak rada zavitam.

Kiss
24. leden 2011 | 14:52

Konečně podnik, ve kterém jsme s přítelkyní byli po dlouhé době doslova unešeni. Zprvu nenápadná restaurace s překrásným interiérem nás uchvátila snad vším čím se dalo. Takže jak píše kolega Gary, jídlo, ceny, pití, osbluha souhlas a tady snad není co dodat.

gary
25. prosinec 2010 | 17:49

Byli jsme zde s kamarádem a jeho přítelkyní a musím říct, že jsem neshledal žádné nedostatky. obsluha milá, měla tedy na pilno. Prostředí pěkné. Jídlo bylo výborné. Pivečko taky šmakovalo. Ceny rozumné.
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info