Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto La Fabbrica
By: ambiente

La Fabbrica

193.5789III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.58
Adresa:Tovární 4 Music bary III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) internet/Wi-Fi TV/projekce Popularity: 7
Co to je?
Plzeň - Centrum
Telefon:+420-731-160-622
WWW:http://www.sweb.cz/la.fabbrica
email:není uveden


Moderně vybavený Café Bar a hospoda poblíž Kollárovy ulice. Skýtá pohodové posezení v útulném a komorním prostředí. Velkým plusem je bezesporu velkoplošná projekce koncertů a vstřícná obsluha. Ale pozor, pana majitele také oslovujte zásadně pane velkotovárníku:) Nachází se na proti výstavišti. Podnik na nějakou dobu ukončil svoji činnost, ta byla obnovena v únoru 2007.

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kategorie - Music bary

jus
27. listopad 2007 | 15:01

Zvenčí vypadá tento podnik na první pohled seriózně, ale uvnitř děs běs. Osazenstvo už zde kolega popisoval, doplnil bych, že to jsou zejména "dělníci" z blízké stavby, ze kterých tedy padá občas malta a jiný bordel.. stoly taktéž zašpiněné a chuť piva nevalné a stojí už 14,- :-D Pokud někdo touží chytit nějakou nemoc, vyrážku nebo blechu, pak můžu doporučit.

matess
12. září 2007 | 07:43

Již není to co to bývalo. Z pohodového cafébaru se stala špinavá nonstop herna kde se schází rumuni, poláci, maďaři a jiná .... Nenám nic proti těmto národnostem, ale když se lidi kolem bojí chodit?!?? no nevim. Známe nonstopáče:-) Pivo za 13,- ale určitě bude ještě levnější pošítám tak za 11,- to zn.0,5,- pod nákup. Věčná škoda jména LA FABBRICA, mělo se to jmenovat jinak. Třeba bordel v tovární. Nedoporučuji!!

statan
13. květen 2007 | 13:28

Fainovej bar s dobře chutnajícím pivkem. Líbivý prostředí, pohotová a příjemná obsluha. Jen na lidi tu moc nenarazíte... Ale zase na druhou stranu, když chcete něco probrat v klidu s kámošema, lepší bar nenajdete.

ambiente
28. březen 2006 | 23:21

Pohodová a pěkně zařízená hospůdka s vstřícnou obsluhou a dobrým pivkem. Jelikož je to zde nové a moc lidí o ní zatím neví, obvykle si tu vždy najdete místo k posezení, a to i během sportovních přenosů, kdy je už všude beznadějně natřískáno.

Enrique Ondo
31. leden 2006 | 15:16

Příjemná klubo-hospoda s levnym pivem a pohodovou obsluhou, čehož je nutné si vážit, přestože by to měla bejt samozřejmost (teda ohledně obsluhy). Zařízení je nový a příjemný. Občas je tu ale na muj vkus až příliš klidno.

dikobraz
5. prosinec 2005 | 12:50

pohodovej podnik. pohodová oslava. hezky zastrčenej

a malej a neni drahej.
Pizza Plzeň - objednejte si křupavou pizzu od Gottiho. Rozvoz po Plzni Zdarma!

Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info