Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurant Rudolf II.
By: Beny

Restaurant Rudolf II.

123.8333III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 3.83
Adresa:Plzeňská 37 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) fotbálek šipky kulturní akce Tento podnik je doporučen! Popularity: 6
Co to je?
Plasy - Plasy, 33101
Telefon:+420-724-105-952
WWW:http://www.rudolf-ll.cz
email:info@rudolf-ll.cz


Lovecký Penzion a restaurant Rudolf II. se nachází v malebném údolí města Plas, které je vyhlášeno svou pestrostí kulturních památek a překrásnou přírodní scenérií.

Na výběr je velké množství specialit z drůbežího, vepřového, hovězího, pštrosího, rybího masa a hlavně zvěřiny, speciálně upravené dle originálních středověkých receptů.

Restaurant rovněž umožňuje pořádání svatebních slavností, srazů, firemních večírků,či intimní posezení u plápolajícího krbu. Reservace je možná rovněž po internetu.

Po - Ne : 11:00 - 23:00 hod.

(každý 1. čtvrtek v měsíci zavřeno)

V podniku se točí - Krušovice 12° - Krušovice Černé  - Krušovice Mušketýr .

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - zvěřina a ryby.

Kategorie - Restaurace

Béďa007
18. červen 2014 | 17:14

Ori
8. únor 2014 | 23:45

V této restauraci jsem prožil svůj nejlepší den v mém životě... SVATBU. Moc se nám zde líbilo,že jsme zde i poté oslavili, ja i moje žena, naše čtyřicáté narozeniny. Každý rok jezdíme na prodloužený víkend, na naše výročí, s partou přátel, kde se celý víkend bavíme a slavíme hrou na fantasy golfu. Obsluha i majitel jsou velmi příjemní a přátelští. Vždy se tady cítíme příjemně a v této tradici hodláme pokračovat i na dále!!....:-D :-D

21. červenec 2013 | 12:11

Obsluha nic moc. Byli jsme zde čtyři, jeden z nás měl polévku a hlavní chod, zatímco ostatní neměli ještě ani polévku. Než jsme dojedli polévku, už jsme měli hlavní chod. Objednali jsme si česnečku, ve které byl salám spíše nenakrájen než nakrájen. Hlavní chod - maso na víně - panenka OK, ale chuť vína úplně ztracena. Další jídlo bylo mastné, zeleninová příloha zalitá nějakým "lákem", který totálně přebil chuť hlavního jídla. Chřest byl tvrdý, nedovařený. V salátu jsme měli dokonce i kus alobalu. Prostředí sice příjemné, ale kvalita jídla a obsluhy otřesná. Jediné plus - točené pivo Mušketýr.

Ikonnka123
12. červen 2011 | 17:31

Obsluha strašná, mladé nevyučené holky bez vychování, co neví, že hlavní chod se nosí ke stolu až po odebrání talířů od polévky, a ne dokud se ještě polévka dojídá ! A to tam měli 5 a půl lidí. . . Byli jsme tam v sobotu 11. 6. Třikrát se nás vždy po minutě chodily ptát, jestli už máme vybráno, docela obtěžující. . . Jinak jídlo nic moc- polévka přesolená- kuřecí vývar za 39,-. Předkrm- Šunková rolka s křenovou šlehačkou a ananasem- plněno křenovou směsí z obchodu, šlehačku to ani nevidělo. Maso- Tajemství knížete Metternicha-uprostřed syrové. Chtěli jsme si vyzkoušet restauraci před objednáním svatební hostiny, ale nakonec jsme se rozhodli pro jiný podnik. Prostředí velmi hezké.

gary
3. srpen 2009 | 03:05

Tak zde velmi rád zakončuji výlety v této oblasti. A není divu, restaurace v loveckém stylu, to není u nás zas až tak časté. Poté, co jsem zde byl poprvé, jsem byl překvapen vnitřním interiérem, který je skutečně jako někde na loveckém zámečku. Jídlo, co jsem zde doposavaď měl, bylo výborné, obsluha bez potíží.

srpen 09: Vyzkoušeli jsme i zahrádku po cyklovýletě a super. Řezané Krušovice bodly v tom vedru.

Vladimír
5. duben 2008 | 17:27

průměrná restaurace s obstojnou kuchyní. v létě by bylo příjemné posezení na dvoře před budovou, nesmělo by to ovšem být těsně u hlavní silnice. pivo nic moc.

Kostěj
12. prosinec 2007 | 15:52

Stavuju se tam pokaždé když mám přes Plasy cestu a ještě se mi nestalo, že bych odjížděl nespokojen. Vynikající kuchyně, důkladné porce, perfektní interiér (takovou židli chci domů)... paráda :-)
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info