Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Restaurace U Kaštanu
By: nopetr

Restaurace U Kaštanu

00.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Adresa:Školní náměstí 492 Restaurace II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) vegetariánská kuchyně ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner Exit stravenky internet/Wi-Fi TV/projekce nekuřácký prostor cykloturistika Popularity: 1
Co to je?
Město Touškov - Nýřansko, 33033
Telefon:+420-777-942-823
www:není uveden
email:restauraceukastanu@gmail.com


Příjemná a útulná restaurace v centru městečka. Najdete u nás například dětský koutek a zahrádku. Nabízíme polévky, hotová i minutková jídla, chuťovky k pivu i sladké dobroty. Čepujeme velmi kvalitní a nepasterizované pivo BERNARD a to: Světlý výčepní 10°, Polotmavý ležák 11°, Speciální nefiltrovaný ležák 12°. Dále samozřejmě i nealkoholická a ovocná piva Bernard. Nealkoholické nápoje u nás najdete pod značkou ZON. Jedná se o výrobky z velmi kvalitní pramenité vody na Vysočině slazené výhradně přírodním cukrem s tradicí od roku 1879. V nabídce jsou různé oblíbené ovocné příchuti v baleních 0,33 a 0,5 l a také oblíbená točená varianta. Dále máme chutná česká vína a sekty a několik druhů kávy i čaje.

Extra program: Snažíme se maximálně o vytvoření přátelského a příjemného prostředí pro naše zákazníky. Pořádáme často hudební a jiné tématické večery pro menší i větší společnost. Zaměřili jsme se i na děti, pro které je zde připraven pěkný dětský koutek plný různých hraček a zajímavostí. Jsme přesvědčeni, že děti ho určitě ocení a vydovádí se tu dosyta.

V podniku se točí - Bernard 10° - Bernard Kvasnicový 12° - Bernard Polotmavý 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - mezinárodní - národní speciality.

Kategorie - Restaurace - Hostince - Pivnice.

K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info