Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Barokní Špejchar
By: Kiss

Barokní Špejchar

83.5000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 3.50
Adresa:Hlavní 4 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) Cheque Dejeuner ticket Restaurant gastroPASS platební karty nekuřácký prostor TV/projekce ubytování kulturní akce letní zahrada rozvoz jídel cykloturistika Tento podnik je doporučen! Popularity: 4
Co to je?
Tlučná - Nýřansko, 33026
Telefon:+420-607-160-222
WWW:http://www.barokni-spejchar.cz
email:info@barokni-spejchar.cz


Nekuřácká restaurace s kapacitou 80 míst je umístěna ve dvou patrech. Pro hosty je v těsné blízkosti penzionu parkoviště.

Celý interiér je stylově zařízen a je možnost zde pořádat svatby, oslavy narozenin, firemní jednání a pod. V letních měcících poslouží k posezení terasa. Na jídelním lístku najdete pestrou nabídku jídel a pro milovníky vín jsou zde kvalitní vína z místní vinotéky.

V podniku se točí - Bernard 12° - Bernard 10° - Bernard 11° - Bernard 14° - Bernard Černý 13° - Bernard Free  - Bernard Kvasnicový 12° - Bernard Polotmavý 11°.

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - Steak House.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

gary Hodnocení 5.00 Kiss Hodnocení 5.00 Mody Hodnocení 1.50
Mr.Scully Hodnocení 2.50 Neverhooder Hodnocení 5.00 Nikkol Hodnocení 5.00

Mody
21. listopad 2010 | 22:30

výstižná citace jednoho návstěvníka: "pan majitel by měl vytáhnout hlavu z pr..., protože je to prostě škoda nechat takhle hrozně kazit tak nádhernou a stylovou restauraci."

Mr.Scully
21. listopad 2010 | 11:29

Bohužel zmařená příležitost. Parádní místo, krásný stylový interiér, výborné pivo, ochotná obsluha... ALE!!! Mizerná organizace (každý dělá všechno a nikdo nic nestíhá) a (vychladlé) jídlo je naprosto brutálně předražené. Pokud zaplatíte 200 Kč za "špejcharskou pochoutku se šťouchaným bramborem" a dostanete opravdu JEDEN rozšťouchaný kousek bramboru a čtyři malé kousky masa v podobě jakési "číny", které sníte na čtyři nabrání vidličkou, tak je to výsměch. Chuťově dobré, ale porce jsou naprosto tragicky malé. Byl jsem na to upozorněn z více zdrojů už předtím, ale realita bohužel předčila mé očekávání. Jsem zvyklý si za dobré jídlo zaplatit, ale není možné, aby si člověk dal polévku, hlavní jídlo, nechal v restauraci za dvě osoby 700 Kč a pak ještě musel spěchat domů, protože mu kručí v břiše...

gary
6. červen 2009 | 19:29

Tak tento podnik jsem navštívil několikrít a rozhodně to za to stojí jet sem například na oběd na kole pěkně na zahrádku, protože se jedná o perfektní zážitek, který by jste nečekali. Vždy byla naprostá spokojenost, obsluha super, rozumí požadavkům hostů. Jídla perfektně připravená, slušné porce za dobré ceny, jež tomu odpovídají. A to, řže mají Bernarda, jedině plus.

Kiss
6. červen 2009 | 18:53

Na tento podnik Plzeňsko již dlouho čekalo a dočkalo se. Byl jsme zde již 3x a vždy jsem byl doslova uchvácen. Velice vstřícná a příjemná obsluha, jídlo grandiózní, ceny úměrné ke kvalitě, minimální čekací doba. Především doporučuji ochutnat ze široké škály piv bernard, ale i domácí vína. Interiér ve Vás vyvolá tu správnou atmosféru, nejen k dobrému a vydatnému posilnění.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info