Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Restaurant - Café U Konáška

15.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Tř. 1 Máje 186 Restaurace I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) letní zahrada Popularity: 3
Co to je?
Přeštice - Přešticko
Telefon:+420-774-068-278
www:není uveden
email:není uveden


Nově otevřený podnik v Přešticích na hlavní třídě, na exponovaném místě přímo na světelné křižovatce. I přes polohu na rušném místě nabízí klidné posezení na zahrádce ve dvoře, nechybí ani dětský koutek. Ve dvoře se v létě griluje pod širým nebem. Pořádají svatby, večírky, firemní akce, oslavy.

Kuchyně - grilované speciality.

Kategorie - Restaurace

Hodnocení uživatelů

insurgentes Hodnocení 5.00

insurgentes
12. červenec 2014 | 15:49

Byli jsme tam poměrně pozdě večer utrmácení a hladoví, a ani jsme nečekali víc než trochu hmoty do žaludku, o to větší bylo naše překvapení, když jsme dostali výbornou grilovanou makrelu, k ní jsme si dali grilované brambory (ty byly, pravda, trošku sušší, ale vše zachránil podávaný extra virgin olivový olej) a grilovanou zeleninou (ta mohla být zase trochu víc udělaná, ale byla marinovaná ve skvělé středozemní marinádě, tak jsme to odpustili) a navrch domácí tzatziky omáčku, a to vše bratru za 185 korun? Prostě příjemné překvapení, ožily nám smysly a cítili jsme se občerstveni tímto příjemným zážitkem. Pravý opak všech zatím navštívených rádobyrestaurací na domažlicku, kde je to předražené (klidně i 150 korun za obyčejné jídlo) a většinou se to nedá jíst. --- toto moje původní recenze ze 17.7.2013.

Nyní po roce jsme podnik navštívili znovu, a zřejmě změnili kuchaře, protože lákavé položky z jídelního lístku zmizely (makrela), místo toho deset variací na katův šleh. Tak jsme moc možností neměli a dali jsme si něco na ten styl, a sníst se to dalo jen díky velkému hladu. Ještě jsme měli salát Cézar, který byl sice z římského salátu, jak má být, ale dresing byla nějaká jogurtová sračka z makra, no bylo to dost unapetytlich. Pořád sice malinko lepší průměr, ale už žádné hurá jako na začátku se nekonalo.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info