Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Hotel Dvorec
By: Chody

Hotel Dvorec

152.0667III. cenová kategorie (do 20kč/pivo)
Hodnocení 2.07
Adresa:U trati 201 Restaurace III. cenová kategorie (do 20kč/pivo) TV/projekce kulturní akce letní zahrada ubytování Popularity: 3
Co to je?
Dvorec - Nepomucko, 33503
Telefon:+420-775-066-024
WWW:http://www.dvorec.cz
email:není uveden


Postupně opravovaný kultovní Hotel ve Dvorci, v blízkosti nádraží Nepomuk. Fungující sál, kde se pořádají diskotéky i bigbeaty.

V podniku se točí - Gambrinus 10°.

Kategorie - Restaurace

corsic
22. leden 2008 | 09:24

Jen bych snad ještě dodal že je zde velkoplošná projekce hokejových a fotbalových zápasů.

Švejk
9. prosinec 2007 | 19:24

Velice hezky vybavená hospůdka-hlavně vymalování je perfektní. V létě je možné se posadit ven-bývá otevřen venkovní bar a někdy se asi peče i něco v krbu. Jinak jak už bylo zmíněno-taky bych bral větší výběr piv-ale bohužel si myslím že v díře jako je Dvorec by asi nikdo nic jinýho než Gambrinus nepil. Pokud se náhodou do Dvorce někdy dostanete vřele doporučuji.

Chody
22. leden 2007 | 08:08

Oprava Hotelu ve Dvorci je jistě bohulibá činnost, po otevření byl interiér vkusně zařízen, ale v poslední době se z hotelu stává průměrná hospoda, ještě že občas je ve vedlejším sále nějaká příjemná muzika. Jinak body dolů za výčep jediného piva G10.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info