Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Megasportovka Pardubice

15.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:nábřeží Závodu míru 1898 Sportbary I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS internet/Wi-Fi TV/projekce kulturní akce letní zahrada Popularity: 3
Co to je?
Pardubice - Zelené Předměstí, 53002
Telefon:+420-466-510-300
WWW:http://www.megasportovka.cz
email:megasportovka@megasportovka.cz


Restaurace Megasportovka v Pardubicích na nábřeží Závodu míru je moderní sport bar, ve kterém máte možnost ochutnat vynikající točená piva, která ve spojení se světovou kuchyní, zastoupenou řadou specialit vytvářejí dokonalý gastronomický zážitek. Při orosené sklenici kvalitního točeného piva mohou hosté pohodlně sledovat atraktivní sportovní přenosy na dvouch velkoplošných projekcích s výkonným ozvučením. V letních měsících se nabízí příjemné posezení na zahrádce.

V Megasportovce vždy najdete lahodná a kvalitně ošetřená točená i lahvová piva. Tradiční český STAROPRAMEN - světlý, ležák, STAROPRAMEN 11, STAROPRAMEN nefiltrovaný ležák, elegantní belgickou STELLA ARTOIS, podávanou v unikátní sklenici na nožce a nepřekonatelně osvěžující HOEGAARDEN WHITE. V nabídce lahvových piv samozřejmě nemůže chybět NEALKOHOLICKÉ pivo RADEGAST Birell a STELLA ARTOIS, které svou výraznou chmelovou chutí a řízem získává stále více příznivců. Kompletní nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů najdete v nápojovém lístku na stránkách podniku.

Nabízíme našim hostům pořádání soukromých oslav, firemních rautů a večírků, smutečních oslav. Kapacita restaurace je 95 míst a v letních měsících je k dispozici i nově zrekonstruované venkovní posezení s kapacitou 24 míst, k dispozici je volné internetové připojení. Samozřejmostí je i přímá telefonická rezervace.

Otevírací doba:

Pondělí - Čtvrtek: 11:00 - 0:00 hod.

Pátek - Sobota: 11:00 - 1:00 hod.

Neděle: 11:00 - 0:00 hod.

V podniku se točí - Hoegaarden White  - Staropramen 10° - Staropramen 12° - Stella Artois .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Sportbary - Pivnice - Restaurace.

Hodnocení uživatelů

tomaskouril Hodnocení 5.00


K tomuto podniku nejsou žádné komentáře!
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info