Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto St. Patrick - Original Irish Pub
By: LookE

St. Patrick - Original Irish Pub

64.0000I. cenová kategorie (od 26kč/pivo)
Hodnocení 4.00
Adresa:Anenská 2641 Hostince I. cenová kategorie (od 26kč/pivo) kulečník Cheque Dejeuner gastroPASS ticket Restaurant internet/Wi-Fi TV/projekce bezbariérový přístup letní zahrada kulturní akce pivo z tanku Popularity: 4
Co to je?
Pardubice - Zelené Předměstí, 53002
Telefon:+420-466-614-200
WWW:http://www.stpatrick.cz
email:info@StPatrick.cz


St. Patrick je stylová irská hospoda se vším všudy. Zařízena je stylovým nábytkem, na zdech a stropech nádherné malby, podlaze vévodící mozaika. V nabídce jsou irské speciality, klasiky české kuchyně, i běžné pokrmy které naleznete všude jinde.

Otevírací doba:

Po-Čt : 08.00-01.00

Pá : 08.00-04.00

So : 10.30-04.00

Ne : 10.00-24.00

V podniku se točí - Cider Stowford Press  - Gambrinus 10° - Gambrinus 12° - Guinness Stout - Kilkenny  - Plzeňský Prazdroj  - Radegast Birell .

Kuchyně - grilované speciality - mezinárodní - národní speciality - zvěřina a ryby.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

LookE Hodnocení 4.50 tamikostka Hodnocení 5.00 milhausek72 Hodnocení 1.00
Kubass Hodnocení 5.00 Recenzent Hodnocení 4.00

tamikostka
1. březen 2019 | 18:19

S mužem jsme slavili výročí a sháněli jsme útulnou restauraci s velkým výběrem vín. Velmi nás překvapila různorodost vinného lístku a servis. Večer proběhl skvěle a my se určitě ještě ukážeme. Děkujeme obsluze za milé uvítání a servis jídla i pití

Recenzent
2. říjen 2012 | 12:19

Patrick je super! Jejich akce sou parádní a co sem koukal tak je kladně hodnocenej i tady http://restaurace-pardubice.com/seznam-restauraci/st-patrick/ na základě toho sem se tam šel před nedávnem podívat a stal se ze mě pravidelný návštěvník :)

Kubass
10. listopad 2011 | 19:32

Do restaurace chodím často a rád, výborná kuchyně a personál v pohodě, skvělé akce a ještě musímdát radu pro milhausek72 (recenze níže) aby vzal příště do restaurace i maminku aby mu jídlo vyfoukala a chudinka si nespálil jazyk že to má moc horké :-)))

milhausek72
10. září 2009 | 10:27

V této restauraci jsem byl několikrát. A po pravdě řečeno jde to s ní od 10 k 5. Při mé první návštěvě bylo vše naprosto perfektní. Ovšem naposledy to byla úplná katastrofa. Obsluha příšerná. Nejen že si ani neráčili všimnou že mají obsazený stůl, ale než se obtěžovali nás obsloužit. I když je fakt že servírka byla milá a jídlo dobré. ještě k jídlu. Bylo servírováno tak horké že jsme si oba spálili jazyk a to by v takové restauraci nemělo být.

Hodnocení by byla čistá nula nebýt příjemné servírky a dobrého jídla. Ale myslím si že už tuto restauraci nenavštívíme.

LookE
21. říjen 2008 | 07:34

Chcete navštívit pravou irskou hospodu?

Tak račte vstoupit...

St. Patrick je opravdu špičkově provedená stylová irská hospoda. Upoutá už z venčí a když vejdete, nezmůžete se na slovo. Stylový nábytek, na zdech a stropech nádherné malby, podlaze vévodící mozaika... Tenhle podnik Vás hned dostane.

Po usazení a prozkoumání jídelního a nápojového lístku zjistíte,že si vybere opravdu každý. Můžete si objednat irské speciality, klasiky české kuchyně, i běžné pokrmy které naleznete všude jinde. Ale garantuji Vám,že všude jinde je nenazdobí tak krásně jako v St. Patricku a už vůbec to nebude taková porce. Jestli máte opravdu veliký hlad, rozhodně zajděte na jídlo sem a máte na týden vystaráno :-)

Když už si dáte nějakou tu baštu, chce ji to taky něčím spláchnout. Nejlépe pivem. Kromě klasiky jako je duo Plzeň a Gambrinus a točený birell Radegast, můžete okusit pravá irská piva - tmavý Guinnes, polotmavý Kilkenny nebo jablečný Cider. Jako digestiv můžete okusit jednu z mnoha irských whiskey, kterých zde nabízejí opravdu požehnaně.

Aby toho nebylo málo, můžete v hospodě zažít vystoupení dudáků, irských tanců a jednou měsíčně i velkou párty s travesti tanečníky apod. Víkendy patří tématickým ,, chlastačkám" o ceny.

Tento podnik nelze než doporučit, už jen kvůli úžasnému prostředí a skvělé kuchyni.

Jedinou vadou na kráse jsou nepříjemné porodní bolesti, které hospodu první měsíce provozu provázeli, ale ty už jsou snad zažehnány a Vám by nemělo nic bránit v příjemném posezení.
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info