Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnikA B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilotní foto Na Netřebě
By: Beny

Na Netřebě

15.0000II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo)
Hodnocení 5.00
Adresa:Valčíkova 7 Hostince II. cenová kategorie (do 20-26kč/pivo) ticket Restaurant gastroPASS Cheque Dejeuner nekuřácký prostor letní zahrada Popularity: 3
Co to je?
Mikulovice - Pardubicko, 53002
Telefon:+420-466-304-676
WWW:http://www.nanetrebe.pardubicko.com
email:není uveden


Hostinec byl postaven v roce 1845 a je umístěn u hlavního tahu mezi Chrudimí a Pardubicemi v obci Mikulovice.

Vyhlášená je zejména kuchyň, a to hlavně kvalitou jídel, velikostí porcí a pestrou nabídkou. K obědu nabízí výběr z 10 - 12 hotových jídel, minutky, speciality, saláty, poháry... Kapacita míst v restauraci je 50 míst, ve výčepu 20 míst, oddělený salonek může využít až 35 osob. K restauraci patří i letní terasa s grilem s kapacitou až 80 osob a vlastní parkoviště pro cca 20 aut. Restaurace je zařízena v country stylu a salonek v selském stylu.

Možnost využití prostor k soukromým a firemním akcím (školení, večírky, promoce, oslavy narozenin, rauty, obchodní jednání, pracovní obědy, slavnostní večeře atd). V letním období možnost grilovacích párty.

OTEVŘENO :

PO-NE : 10.00-22.00

V podniku se točí - Gambrinus 10° - Plzeňský Prazdroj .

Kuchyně - česká a staročeská - grilované speciality.

Kategorie - Hostince

Hodnocení uživatelů

LookE Hodnocení 5.00

LookE
22. říjen 2008 | 06:44

Pojedete-li z Pardubic do Chrudimi a zvolíte cestu po staré silnici, uděláte jedině dobře. Pojedete přes obec Mikulovice, ve které najdete hned u silnice tento výtečný hostinec. Na první pohled vás nijak neuchvátí, obyčejná vesnická hospoda. Ale až si objednáte, začnou se dít věci...

Dáte-li si hotovku, vaše první reakce po přinesení jídla na stůl bude rozporulná. Budete se domnívat,že obsluha vám omylem donesla minutkový pokrm, protože takováhle porce přece nemůže být meníčko... Omyl, tohle je obyčejné meníčko. Je pravda,že za hotovku zde dáte v průměru 80 korun, ale velikost porce je nesrovnatelná.

A ono to jen dobře nevypadá, ono to i výtečně chutná. Kuchyň má tenhle hostinec vyhlášenou na celém pardubicku a oprávněně. V jídelním lístku naleznete vše možné, saláty, steaky,české klasiky i sladkosti. Vše výborně vypadá a ještě lépe chutná.

Letní zahrada je prostorná, ideální na posezení u piva a výborného jídla.

Jednou sem zavítáte a od té doby budete do Chrudimi jezdit jen po staré silnici...
Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info